Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mate1697 kérdése:

Szerelmes vagyok az osztálytársamba lányba de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
17éves fiú vagyok van az osztályunkban egy lány akivel baráti kapcsolatban vagyunk de én közbe beleszerettem és az elmúlt napokban csak rá tudtam gondolni. Ma 2órakór végeztünk a suliban és már most hiányzik, legközelebb meg csak hétfőn fogom látni a suliban ezért elég szomorú vagyok. Nem tudom mit tévő legyek mert most lett vége a kapcsolatának és nem szeretném kihasználni ezt az alkalmat.(Szerintem ő nem tudja hogy szerelmes vagyok belé)

2015. márc. 13. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia :) mik a fejlemények?
2015. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
szia semmi változás. :/ csak barátként tekint rám. vagyis meg szokott ölelgetni meg megfogni a kezem hogy üljek mellé. Most pénteken lehet átmegyek hozzá de nem tudom mit tudnánk csinálni valaki valami programot tud ajánlani? :O
2015. ápr. 8. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!