Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne ilyen helyzetben tennem érte?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban akivel köszönő viszonyban vagyunk, egyszer beszéltünk hosszabb ideig, mesélt magáról nagyon kedves volt totál megkedveltem. Egyik barátnőm osztálytársa, és ő azt mondta szerinte biztos, hogy tetszem neki csak ő nem veszi komolyan, és nem hinné hogy van esélye nálam, mert én nem adok felé jelzést. De milyen jelzést? Mindig mosolygok rá stb, de kezdeményezni neki kéne. Pedig a fiúk ilyen téren beképzeltek, hogy ők minden nő álma, nem?

2015. márc. 19. 16:13
 1/5 CptTomato ***** válasza:
51%
Ha fiúnak akarsz jelzést küldeni vegyél a nyakadba egy nagy táblát és írd rá hogy "xyz tetszel/beszélni akarok veled/*bármi amit "jelezni" akarsz neki
2015. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félek a visszautasítástól.
2015. márc. 19. 16:32
 3/5 CptTomato ***** válasza:
nem élheted úgy az életed hogy félsz annak az egyik szerves részétől.... sokan fognak elutasítani még...de nem csak pasik ...iskolák munkahelyek hitelintézetek.... kezdj el hozzá szokni, sokkal könyebb életed lesz.
2015. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátnőd is megmondhatja neki, hogy tudja, hogy neked bejön, de kezdeményezni a fiúnak kell, nem neked.

Ha erre sem ugrik, nem lesz belőle igazi férfi.

2015. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát de ha megtudja és nem kellek neki, jót szórakozhat majd rajtam, vagy az aki megtudja... Na jo ez most elég szánalmasan hangzik, de tényleg félek ettől.
2015. márc. 19. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!