Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kellene tennem ebben a...

Mit kellene tennem ebben a helyzetben? L

Figyelt kérdés

Van egy srác aki felettem jár 1 évvel. Én másodikos vagyok ő harmadikos (középsuli). Az a helyzet hogy egy idejr nagyon tetszik és néha összefutunk miközben órára megyünk. Ilyenkor elégge bámulni szokott és már kétszer összetalálkozott a tekintetünk is. Rddig még soha nem beszéltünk egy szót sem, nem ismerjük konkrétan egymást, de néha t3nyleg feltűnő ahogyan rám néz. Az a baj jogy van barátnője és amellett hogy így nem lenne tisztességes kezdeni vele nem is mernék mostanában és ha mernék sem tudom hogyan. A fb profilját látva elvannak a lánnyal de valahogy mintha m3gsem lenne minden 100%-os. Nem tudom mit akarhat. Vagy hogy akar-e egyáltalán valamit. És azt sem hogy honnan vegyem ezt észre és hogy mit kéne tennem.

Segítsetek kérlek! 16L



2015. febr. 6. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmm, hát ebben a korban még lehet elszalad, ha ráköszönsz, de egy próbát megér :) Az, hogy van barátnője, nem jelenti azt, hogy nem lehet megismerkedni vele. Lehet, te leszel a szakításuk oka, de ha így lesz, sem kell tisztességtelennek hinned magad, az a kapcsolat nem ér sokat, ami ennyitől tönkremenne.


Ha nem tudsz nulláról beszélgetést kezdeni, próbálj meg valami ürüggyel odamenni hozzá, pl. hogy segítsen valamelyik tárgyból.


Tudod, ha nem próbálkozol, nem tudhatod, mi lehet. Találgatni lehet, tudni csak akkor, ha már beszéltél vele :)


23/F

2015. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Konkrét tantárgyi segítségért nee fordulnék hozzá mert tényleg egyáltalán nem ismerjük egymást csak "szemezünk". Arra gondoltam a múltkor, hogy amikor jön ki a terméből (mert az én osztályom pont oda vár utánuk) akkor véletlenül kiesne a kezemből a cuccom. Ez nem hülyeség? :')

2015. febr. 6. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!