Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érett gondolkodású tinilányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett gondolkodású tinilányok is ismerkednek az interneten?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista fiú vagyok, teljesen új környezetbe csöppentem, új város, új iskola. Nagyon szeretnék megismerkedni lányokkal, de a velem egykorú lányok már kész hölgyek, ők már a 22-24 éves fiúkkal ismerkednek, a felsőbb éves lányokról nem is beszélve.

Ezért gondoltam arra, h középiskolás lányokkal kellene megismerkednem, de mivel számomra teljesen idegen ez a város, így az egyetlen megoldásnak az Internetes társkeresés tűnik.

Mivel nem nagyon vagyok jártas a netes társkeresőkben, ezért az lenne a kérdésem h a picit érettebb gondolkodású 16,17,18 éves lányok is használják ezeket vagy ez csak a komolytalan playboy-jelölt lányok kiváltsága?


2010. febr. 16. 20:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem találtam ilyen funkciót h privát e-mail írása, ezért ide bemásolom a címemet, remélem itt is megtalálod: morumbi@citromail.hu
2010. febr. 17. 15:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát érettgondolkodásúnak tartom magam ( nem csak saját véleményem) és ismerkedtem már neten. Persze nem direkt erre szánt oldalakon és nem is én akartam. A srác bejelölt myvip-en aztán kiderült h nap mint nap alig 20 m-re vagyunk egymástól csak elválaszt két fal, ezért nem vettük észer még egymást. Összejöttünk, de vége is lett. Volt más is , amikor ismerkedtem azok innen indultak gyakorikerdesek-ről, aztán persze privát e-mail és msn. Egyiknél sem én kezdeményeztem, velük nem is jöttünk össze.

randioldalakra, meg direkt erre szánt oldalakra nem fogom feltenni magam. Nekem már elég volt a netes ismerkedésből, aki szeretne tőlem vmit az merjen a szemembe nézni.

Ennyit arról h mennyire ismerkedek neten. Egyébként biztos vannak hozzám hasonló lányok, akiknek nicsenek ilyen negatív élményeik és szívesen ismerkednek neten is.

16/L

2010. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!