Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elcsesztem? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elcsesztem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma egy sráccal találkoztam. (nem sztorizgatok) a lenyeg h megakart csókolni de én még nem szerettem volna. 30 percet álltunk a ház előtt próbálta belőlem kiszedni hogy miert nem (nem rámenős) ölelgetett többször próbálkozott de nem. Nagyon szomorúan ment el. Most irtam neki hogy sajnálom és csak annyit irt hogy hagyjuk. Mit tegyek? Nagyon beleestem.
2015. márc. 22. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem csesztél el semmit, ha nem bírja felfogni, hogy neked ez még korai, az az ő problémája.
2015. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt elcseszted, közölted vele,hogy nincs esélye...
2015. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
osztom az 1. véleményét
2015. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

szerintem se csesztél el semmit

viszotn ha nekiáll duzzogni mint egy kis ku*va akkor ne is szaladj utána... ha nem hajlando talizni ezután vagy ilyesmi akkor offos. Ne rohanj utána. De nyilván gondolja ha még taliznál vele, van esély bármire.. azt meg h neked milyen tempo jo azt döntsd el te :)

2015. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha beleestél, akkor miért nem engeded. Ha meg túl korainak tartottad, akkor miért nem mondtad azt. Így magyarázat nélkül tényleg érthető a srác reakciója.
2015. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 EgyGyűrű...! ***** válasza:
Csatlakozom az elso velemenyehez 😉😉😜
2015. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Az a problema h en se tudom miert nem engedtem. Teljesen jogos amit o csinal...nekem ma rengeteg dologra nemtudom volt a valaszom.
2015. márc. 22. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezért szeretjük a nőket... :)


Azt kellett volna mondanod, hogy ez neked még korai, és akkor most nem lenne durci.

2015. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem pedig egy igazi Férfi ilyenkor nem azt írja hogy "hagyjuk"..... hanem minimum annyit h semmi baj nem történt, vagy másnap felhív h jól érezte magát.

innen látszik, hogy nem komolyak a szándékai, csak egy körre kellesz neki, de javíts ki ha tévednék 24/l

2015. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért írta, hogy 'hagyjuk', mert azt vette le a csaj viselkedéséből, hogy nincs esélye, csak játszik vele a csaj. Ha elmondta volna a csaj normálisan, hogy még korainak érzi, és ezért nem karja, akkor nem más lenne a helyzet.
2015. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!