Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire romlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire romlott a világ vagy vannak még kivételek? (elsősorban fiúktól kérdezem)

Figyelt kérdés

Szóval...Azzal nincs is gond ha egy nőt leszólítanak az utcán vagy egy közösségi helyen és mondjàk neki hogy 'nagyon csinos vagy' és ehhez hasonlók mert jól esik meg önbizalmat ad mindenkinek a pozitív visszajelzès, és azzal sincs gond ha randira hívnak egy nőt, csak szimplàn azt nem értem, hogy miért akar mindent màr az elej én a férfi, miért nem harcolnak a nőért, és miért tartjàk fontosabbnak azt, hogy mikor dughassâk màr meg a nőt ahelyett hogy inkâbb megismernék hogy milyen ( az utóbbi 1évben nagyon ezt tapasztalom a 21-24 évesek körében)

Ha sokan igy àllnak a nőkhöz, és nem becsülik és nem értékelik amit tesz, akkor ne csodàlkozzanak ha nincs egy normàlis...



2015. márc. 24. 23:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem romlott a világ,felesleges ezzel riogatni embertársaidat,de egy nem romlott világban is élnek erkölcstelen emberek csak ők vannak kisebbségben.
2015. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek szugsege van egy tarsra. Es oké hogy vannak olyanok akiknek csak a szex a fontos, a gond azzal van hogy a legtobb ilyen ember es pont miattuk lesznek a normalis nok is olyanok amilyenekre a ferfiak panaszkodnak.
2015. márc. 25. 00:26
 13/24 anonim ***** válasza:

Sajnáltatod magad

Szerinted milyenek lesznek a normális nők ezektől a pasiktól?

2015. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nem sajnaltatom magam. Csupan csak azt irom le amit gondolok az egeszrol.
2015. márc. 25. 00:41
 15/24 anonim ***** válasza:

Ok, fordítsuk meg!

Szerinted miért kellene ezeknek a fiúknak párkapcsolatot akarniuk, mivel lesz több az életük azáltal, hogy veled, vagy más normális lánnyal összejönnek?

2015. márc. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Miért kéne?

mindenki maga dönti el hogyan éli az életét, és nem szeretném megmondani senkinek hogy mit csinàljon, csak ez így elég rossz.


Max azt tudom leírni miért előnyös egy "normàlis" kapcsolat.

-mert jó szeretni és szeretve lenni

-mert jó egymàsnak örömet szerezni

-mert majd lehet olyan, hogy csalàd

-mert nyugodt és kiegyensulyozottak lehetnek az emberek ha van mellettuk valaki es a problemakat egyutt oldanak meg raadasul igy meg a stessz is kevesebb es tovabb elnek azok akik kapcsolatba vannak es boldogok.


De kinek mi a boldogsag...

2015. márc. 25. 01:09
 17/24 anonim ***** válasza:
74%

Ezek mind női szempontok.

Nő vagy, nőként gondolkodsz, ez így van rendjén.

Viszont egy 22 éves férfi nem akar családot, az érzelmi biztonság nem elsődleges szempont, és a párkapcsolatában inkább megteremti, mintsem kiveszi belőle, örömet szeretne kapni és okozni, de az általa preferált módon.


Ha megtalálod, hogy mit tudsz nyújtani egy férfinek, amire neki szüksége van, az örökké melletted akar majd maradni, amíg csak a saját szempontjaid nézed, ők is csak magukkal fognak törődni.

2015. márc. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodtan lehetnek ilyenek a jóképű pasik, mert ha te nem fekszel össze velük, akkor ott van 20 másik, aki igen. A nőknek is ez az igénye. Jöttök itt azzal, hogy olyan pasi kell, aki figyelmes, kedves, törődő...stb, mégis mindíg azt választjátok, akiről tudjátok, hogy csak meg_asz aztán többet le sem szar. Mert tudod, a kereslet alakítja a kínálatot.
2015. márc. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
ez ,hogy ki kitol lesz olyan amilyen tipikusan olyan kerdes mint a tyuk meg a tojas. En monogam tipus voltam meg romantikus es nem mentem ra rogton a szexre csak az a baj hogy igy nem kellettem senkinek. Mindenki akit me szerettem volna ismerni inkabb az olyan sracokkal ismerkedett akik kicsit leszartak oket es helyesek voltak es volt baromi sok onbizalmuk. mar arra is gondoltam h nekik ez szamit kihivasnak hogy olyan pasit tartsanak maguk mellett aki koztudottan nagy csajozogep de azt nem tudom miert ertetlenkednek amikor nem sikerul, mert ebben a korban ha jonnek a csajok egymas utan az ember nem ragad le egynel. Legalabb is a fiuk 90% a nem, es mar en sem. Nyilvan a talpraesett sracok kellenek a lanyoknak csak azt nem veszik eszre h attol meg h vki nem rogton teljesen nyitott es nincsenek olyan magabiztos megnyilvanulasai egyaltalan nem biztos h nem talpraesett es onbizalomhianyos...de altalaban azok a sracok akik rogton jatszak az alfahimet az osszes Csajt vonzza es mindet meg is akarja kapni. Bocs h kicsit elkalandoztam
2015. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
Hat igen sajnos ez a vilag mar csak ilyen. de valoban mi nok is rengeteget valtoztunk a vilagal eggyut. koztunk is akad aki csak szexet akar de minel tobb sraccal mert az a meno. a csalad a gyerek mar csak masodlagos dolgok ha veletlenul be nem csuszik egy nemkivant terheseg. ez van ezt igy kel elfogadni. mnmnwx
2015. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!