Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire romlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire romlott a világ vagy vannak még kivételek? (elsősorban fiúktól kérdezem)

Figyelt kérdés

Szóval...Azzal nincs is gond ha egy nőt leszólítanak az utcán vagy egy közösségi helyen és mondjàk neki hogy 'nagyon csinos vagy' és ehhez hasonlók mert jól esik meg önbizalmat ad mindenkinek a pozitív visszajelzès, és azzal sincs gond ha randira hívnak egy nőt, csak szimplàn azt nem értem, hogy miért akar mindent màr az elej én a férfi, miért nem harcolnak a nőért, és miért tartjàk fontosabbnak azt, hogy mikor dughassâk màr meg a nőt ahelyett hogy inkâbb megismernék hogy milyen ( az utóbbi 1évben nagyon ezt tapasztalom a 21-24 évesek körében)

Ha sokan igy àllnak a nőkhöz, és nem becsülik és nem értékelik amit tesz, akkor ne csodàlkozzanak ha nincs egy normàlis...



2015. márc. 24. 23:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Helló 29 vagyok de azért válaszolnék én is.


Sajnos a többség tényleg így gondolkodik, mert az a társadalmi norma alakult ki részben a média részben az internet hatására, hogy egy a lényeg, hogy minél hamarabb ****. Az úgynevezett pua oldalak is ezt árasztják.

A hagyományos értéketeket kezdik háttérbe szorítani.


Arról, hogy a hagyományos értékek kezdenek háttérbe szorulni nem lehet csak a férfiakat okolni:

1. mivel az átlag nők, az úgynevezett alfákat részesíti az esetek többségében előnyben akik általában csak egy célra koncentrálnak aztán meg bőgnek, hogy miden pasi csak egyet akar....

2. az átlagosokat kik normális értékekkel bírnak azokat elhajtják startból...


Engem is mindig elhajtanak ezért még nem volt kapcsolatom, szerintem az egyik legnagyobb baj az velem , hogy nagyon látszik rajtam, hogy nagyon szeretnék már barátnőt és emiatt kissé feszült vagyok. De viszont normálisan öltözködöm, nem vagyok csóró, sem ronda, normális jól fizető munkahelyem van (esszel és nem kézzel keresem a kenyerem).


Nagyon frusztrál, hogy mikor normális elveket vallva próbálok közeledni még egy randiig sem jutok.

Még jobban frusztráló, hogy felgyülemlett feszültség miatt próbálok le adni az elveimből, ami még rosszabb, bármilyen hülye pua tanácsot ha kipróbálok, olyan mintha valami egészen más ellen reakciót vált ki mindenkiből és nem értem miért...


Ekkor jön az hogy az ember úgy érzi a világ összeesküdött ellene és néha már az gondolja, hogy bármi jó ( persze mélyen bele gondolva hiba lenne feladni az alap elveket, de a végszükség törvényt bont persze itt is ki-ki a maga szerencséje vagy "mágikus " tudása szerint.


Kellemes délutánt mindenkinek.


u.i.

Mindenki sír, hogy milyen a világ de viszont nem veszi észre, hogy mit lehetne tenni, hogy szebb legyen... lásd meg a fától az erdőt... tégy valakit boldoggá legalább annyival, hogy meghallgatod, vagy meg engeded, hogy próbálkozzon ne küldj el senkit startból.

Ezen kívül még sok más dolgot is lehet tenni, hogy egy új szebb összetartóbb nemzetet kovácsoljunk egy szebb, jobb új világért, nem másnak hanem nekünk és egyenként mindegyikünknek lépni kell ha akarunk valamit és ugyan akkor tisztelttel és kell kezelni a másik lépését.

Lényeg úgy bánj mindenkivel, ahogyan veled is szeretnéd, hogy bánjanak.

2015. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2015. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy maradt pár normális ember. Amúgy érdekes, hogy "szexuálisan felszabadult" embertársainknak milyen szépen meglátszik a szellemi színvonala a helyesírásán :D
2015. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy már leírták előttem, azért, mert erre van kereslet. Mert aki kedves, odaadó, őszinte, hűséges, és akár évekig harcol egyetlen nőért, azt a legeslegjobb esetben is beteszik a drága nők a barátzónába. A lelküket ápolgatni nagyon jók, mert tényleg kedvesek és megértőek, de fizikailag a nő nem vállal fel egy ilyen srácot. Inkább huszadszorra és megdugatja magát a pénzes tahóval, aki wc-re nem tud úgy kimenni, hogy ne feszítse be hatszor a bicepszét, aztán sír, hogy ennyire romlott a világ...
2015. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!