Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin csók, második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók, második randi indulhat-e csókkal a találkozáskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondban vagyok mert megismertem egy fiatalabb lányt(18) akitől talán többet is szeretnék. Eléggé elrontottam az első randit mert kevesebbet voltam vele mint amennyit lehettem volna (később mentem ki hozzá, ő addig a barátnőjével volt) de igazából az a kevés idő is nagyon jó volt amit vele tölthettem, hazakísértem és megvolt a csók és az összebújós jelenet. Kérdés az lenne hogy a második randin indíthatok-e csókkal már akkor mikor találkozunk vagy nem lenne célszerű?

2015. ápr. 16. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szájrapuszit javaslom.
2015. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne indíts még így. Sőt nem is járnál jól vele, ez még különleges így az elején. Húzd el, valami fontos dramaturgiai pillanatban lődd el.
2015. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ne, megijedhetne a csajszi... adj ket puszit az arcara es oleld meg :)
2015. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglátod, és egy szenvedélyes csók, ha látszik az öröm az arcán!
2015. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Azert en egy talakozasnal inkabb maradnek a klasszikus puszi udvozlesi formanal, maxium nem lepnek hatra a koszontes utan es varnam, hogy folytatjuk-e csokkal. Szerintem a lany egyertelmu jelet fogja adni, hogy mit szeretne.
2015. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazából nagyon kis félénk még, látszik hogy neki ez a dolog még új és nem igazán tudja hogy kezelje a dolgokat. Én már 21 évesen kicsit bátrabb vagyok, de sok dolgot még én sem értek egy nőben. Az első csóknál viszont láttam rajta hogy várja és akarta hogy megcsókoljam.

De akkor szerintem marad a puszi és meglátjuk. Talán elrontani nem tudok ezzel a lépéssel semmit, igaz? :)

2015. ápr. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!