Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy főiskolát, egyetemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy főiskolát, egyetemet elvégző embernek miért jó elvárnia azt, hogy a párja is diplomás legyen, neki ez miért jó?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy diploma után észt nem osztogatnak és nem ettől lesz valaki értelmiségi. Miért jó neki az, hogy én is átessek a egyetemi bulizásokon, zhk-on, vizsgaidőszakokon, mikor igazából nem jelent semmit, mert nem ez határozza meg az értékeinken. Ne jöjjetek azzal, hogy akkor semmi beszédtáma nem lesz, mivel nem csak a suliról, végzettségéről lehet beszélgetni, nem is beszélve arról, hogy számomra egy rém unalmas téma. Nem az ilyen felületes dolgokat kéne nézni valakiben, hanem hogy mik a valódi értékei.
2015. jún. 7. 07:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
10%

Nem véletlen van az a kifejezés hogy ,,diplomás hülye''.

Az egy papír.


Nézd meg a vállalkozókat, vagy akiknek kreatív ötleteik vannak akár még érettségi nélkül is mennyi pénzt kaszálnak havi szinten. Diplomás meg nem ritka hogy 200.000-ért dolgozik vagy a Mekiben krumplit süt.


Nem mindenki várja el, de ha egy adott személy igen akkor az nem az átlag hibája:)

2015. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az ilyen felületes dolgokat kéne nézni valakiben" - HaHa aztán jöttök itt a fizetésekkel..érdekes..'kicsit' ellentmondó.

"suliról, végzettségéről lehet beszélgetni, nem is beszélve arról, hogy számomra egy rém unalmas téma." - ezek személyiségfejlődéssel kapcsolatos témák (is), tehát téged hidegen hagy..értem..például én most spanyolul és hollandul tanulok és igen szívesen beszélek róla. Amire te tennél nagy ívben, holott ebbe ugyanúgy benne van az időm, a fáradság amit beleölök, a motivációm, amire te tojsz..ez eléggé bántó egy társnak, akár hiszed akár nem. 28/N

2015. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Milyen fizetésekkel? Nem a pénzben kéne keresni a boldogságot ilyen egyszerű. Azzal nincs gond, hogy nyelvet tanulsz, lehet veled együtt tanulnám, mert mégis csak jobb kettesben.
2015. jún. 7. 11:51
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Észt nem ad, de bizonyos fokú műveltséget és szorgalmat feltételez. Nekem ugyanaz a végzettségem mint a páromnak és nekünk ez bevált. Csak a papírt elvárni felületesség, de a liberáció nevében letagadni az előnyeit illetve a jó oldalát ostobaság.
2015. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet pontozni, de attól nekem van igazam:D


Rokon egyetemen mondja hogy van egy nő MSC-n 4-esre vizsgázott és nem talál munkát. Szóval a pénzről ennyit.


Aki meg azt hiszi hogy egy diplomás hú de okosabb az is el van tévedve. Azzal hogy beseggeli az anyagot még nem lesz senkitől sem okosabb.

Amúgy is mire jó a diploma? Arra hogy meghallgatásra bekerülj ennyi, de ha nem tudod megcsinálni amit meg kell lehet neked akármilyen diplomád.

2015. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
15 azért megnézném hogy lehetne valaki orvos, jogász, mérnök diploma nélkül...
2015. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
24%

Megnézheted, de elárulom hogy jogász is csak akkor lehet valaki ha egy szakmabeli maga mellé veszi és ott nem igazán fizetik meg:)


Lehetsz te orvos, jogász, mérnök diplomával ha megölöd a beteget, vagy egy ügyet nem viszel sikerre vagy akár leállítod a termelést mert valamit elcsesztél:)

A diplomától senki nem fog hozzá érteni. Az egyetem nem ad a kezedbe tényleges tudást mert azt magadnak kell megszerezni:)

2015. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Csak mellékesként dolgozik biztonsági őrként jogász, mert nem tud megélni a semmiből amit egy ügyvéd/jogász fizetne neki amíg betanul ami nem 1-2 hónap:)
2015. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

aham, csak amikor már betanult apukám. Egy bejáratott jogász Németországban 4000 nettó felett keres. ööö..te fogsz ennyit valaha?

Ha már annyira a zsetonra élezed ki a kérdést, meg hogy ki mennyit ér.

Akkor kérdezd már meg a munkaadót, multik HR-eseit, hogy mi a nyavalyának rakják be az álláshirdetésbe, hogy alapkövetelmény ilyen-meg olyan diploma. A kérdést hozzájuk kellene szegezni. Valami oka csak van, hogy nem azt írják, hogy OKJ kell nekik, vagy érettségi. Vajon mi lehet ez a rejtélyes ok..?

2015. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mi az oka, te nagy tudású? Nem más mint a terhelhetőség ennyi.


Németországban 4000 eurót keres na és?

Csak a baráti körömben van vállalkozó aki ennyit megkeres és nem 30 évesen kezdett el pénzt keresni.

Majd nézd már meg kérlek hogy mit néznek a HRS-ek:)

Szerinted ha van egy szakmunkásod de dolgoztál valahol 5 évig valamilyen vezető pozícióban és van egy egyetemista aki kikerült akkor kit fognak felvenni a munkára?

Nyilván az egyetemistát ugye?

A cégek nem véletlenül tartanak továbbképzéseket, de te nagyon jártas vagy a témában látom.

Tudod kinek kell egyáltalán a HRS? aki úgy megy oda hogy senki. Most beszéltem sráccal biztonsági őr volt és semmi HRS-hez nem kellett neki menni és felvették Marketingre.

Szerintem erről ennyit:)

2015. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!