Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy főiskolát, egyetemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy főiskolát, egyetemet elvégző embernek miért jó elvárnia azt, hogy a párja is diplomás legyen, neki ez miért jó?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy diploma után észt nem osztogatnak és nem ettől lesz valaki értelmiségi. Miért jó neki az, hogy én is átessek a egyetemi bulizásokon, zhk-on, vizsgaidőszakokon, mikor igazából nem jelent semmit, mert nem ez határozza meg az értékeinken. Ne jöjjetek azzal, hogy akkor semmi beszédtáma nem lesz, mivel nem csak a suliról, végzettségéről lehet beszélgetni, nem is beszélve arról, hogy számomra egy rém unalmas téma. Nem az ilyen felületes dolgokat kéne nézni valakiben, hanem hogy mik a valódi értékei.
2015. jún. 7. 07:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
75%
Kapcsolatok nélkül nettó 200k felett kerestem egyetem mellett. Ráadásul vidéken. Neked sem ártana a valósággal ismerkedni.
2015. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj de hülyeségeket beszélsz a diploma kapcsán az említett orvos jogász kérdésre. Senki nem mondta, hogy hozzáértést ad. Sőt diploma után szakivizsgáig igazából gyakorlatot végzel. A betanulás nem végezhető diploma nélkül nagyokos. Szóba se áll veled senki addig. És megfelelő szakmai tapasztalattal azért lehet keresni vele. Mérnökként dettó.
2015. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Egy stabil hazassag alapja a kozos erdeklodes ertekrend Normak es szokasok meglete.

Ha a vegzetseg azonos az esely nagyobb

De ez nem jelenti hogy nincsenek kivetelek.

Nalunk nekem 3 felsofokum van ferjemnek szakmaja plus gimi.

De az iskolakat hazassag alatt vegeztem tehat egyenloen hazasodtunko ossze.

2015. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van itt Németországban nagyon jó kapcsolati rendszerem autóipari szektorban, pl: Mercedes, egy pillanat alatt engem vennének fel a meghirdetett pozícióra, olyan szinten ismerek ehhez embert, viszont: semmi köze a végzettségemnek és a munkatapasztalatomnak az autóiparhoz! Valakit nem fog egy cég felvenni pusziból és fizetni neki a fizetést pacsiért, hogy mindeközben halványlilagőze sincs hogy mit kell csinálni és nincs a teljesítmény olyan szinten. És nem, nem tanítanak be. Arra ott van a 3 éves képzés (suli+munka=itteni nevén Ausbildung). Azért kérdem, hogy milyen cég ez? Mert ha a mucsaröcsögi Kiskondás káefté (irónia!) mondjuk és a haverod marketing feladata abból áll, hogy bemenjen a helyi 'Dunántúli Apró'-hoz és megrendeljen egy reklámot az újságba, hát ez lehetséges. Ez is a marketing kategóriâba esik. De egy komolyabb cégnél marketing asszisztensként büdzsét kell kalkulálni, marketing tervet gyártani, prezentálni (van hogy angolul), stb stb, a te biztonsági ôr barátod hol tett szert ezekre az ismeretekre..? Úgy hogy hagyjuk már, kérlek. Ez olyan mint a PR: az utcán szórólapot osztogató is a PR kategóriába sorolható, meg az az irodában dolgozó is, aki tévécsatornáknak nyilatkozik a cég nevében. Az elsôre a haverodnak van esélye, a másodikra soha nem vennék fel. Nem mindegy ám, hogy ki egy jó nevû multicég szócsöve.
2015. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!