Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első randija lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randija lesz a hétvégén! Nagyon izgulok! A tanácsaitokra lenne szükségem! Hogy kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igen, a kérdés egyértelmű! Életem első randijával állok szemben, ráadásul egy nagyon intelligens, okos, kedves és nem utolsó sorban gyönyörű lánnyal. Nagyon izgulok már napok óta!


Az elmúlt napokban bejártam a helyet, ahol találkozni fogunk. Spontán akarom, hogy történjen minden, de azért a biztonság kedvéért körbenéztem, milyen boltok, fagyizók, kávézók stb. van nyitva, hogy esetlegesen legyen azért "B" terv, ha netalántán valami nem a jó irányba alakulna! Tehát ha esetlegesen szürkülne a dolog, vagy bármi, akkor van úgymond egy fix pont, amiből el tudok indulni. Azt szeretném, hogy jól érezze magát velem! De ez még sajnos kevés!


Ennek a lánynak nagyon jóvágású, helyes fiúbarátai vannak, és sajnos nem tudom, hogy ezen fiúk közül hogy-hogy nem jött neki össze egyel sem, és velem miért jön el, ha ilyen fiúkkal van körbevéve! Néha úgy érzem a lánnyal, hogy minden rendben van, néha meg nagyon rám jön a para, hogy úgysem fogok tetszeni neki élőben, és hogy ennél ő jobbat tud találni, és erre is rá fog jönni!


Én azért hívtam el őt, hogy személyesen is megismerjem, és hogy megismerjük egymást. Nem szeretnék ajándékokat vásárolgatni, meg ilyenek, mert még egymás hangját sem hallottuk, és nem ismerem magunkat élőben - csak képen láttuk egymást!


De a lényeg, hogy nagyon nem bízom magamban! Barátnőm volt már több is, de randin még sosem voltam - főleg nem egy ilyen sokoldalú és színes lánnyal!


Nektek mik a tapasztalataitok? Hogy csináljam?Történeteket is szívesen olvasok, mert abból is lehet tanulni! :)


Fiúktól: Ti hogy csináljátok? Hogy győzitek ezt le?


Lányoktól: Ti mit néztek egy fiún ilyenkor? Mire figyeljek?


Tudom, magam kell adnom! Ezt is fogom tenni, de nem is akarom elrontani az egészet! :S


23/F



2015. jún. 18. 20:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se legyél közömbös! Ha az lennél én a lány helyében ott hagynalak... Legyél figyelmes,kedves ha veszi a poént kicsit csipkelodj vele. Legalábbis en egy ilyen randit gondolok ideálisnak :) Amúgy meg mindig 7es voltam :)
2015. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült végül a randi? :)
2015. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Jól sikerült! :)


Délután találkoztunk, és éjfél környékén váltunk el! Jól éreztem magam vele, csak az nem derült ki számomra, hogy ő neki milyen volt ez! Sokat nevetett velem, és voltak szórakoztató, nyugodt, és elmélkedős percek is - mindez kínos csend nélkül! Sokszor nézett a szemembe, mélyen (pl.: evés közben), és volt olyan is, hogy nézett, mikor nem néztem oda! Ha meg ránéztem, elmosolyogta magát!


Sejtem, milyen jelek lehettek ezek, de nem vagyok bennük biztos, hogy tényleg jól gondolom, mert mindenki más, és másként reagál a dolgokra.


Ti mit gondoltok?


Köszönöm az eddigi válaszokat is! :)

2015. jún. 23. 11:52
 14/20 anonim ***** válasza:
Következő mikor lesz?
2015. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) szerintem egyértelműen nagyon kedvel téged és drukkolok továbbra is :)!
2015. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Elutasított! Azt mondja, nem érez úgy, ahogy kellene! Nagyon jól érezte magát, de nem szeretne folytatást!
2015. jún. 24. 20:50
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnálatos :/ de ne csüggedj nem a te hibád. Mindent megtettél érte , hogy jól érezze magát :)
2015. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez most vmi átverés, h nem jött össze, pedig azokat a jeleket mutatta?? Ez a csaj milyen már? Amiket leírtál azok alapján azt hittem, h egész életében ilyen pasira várt. :O


Egyik válaszoló rossz tanácsot adott, max kifelé kell kinyitni nekik az ajtót, befelé a férfinak kell menni. :P

Sztem itt lehetett a baj max.


Amúgy nem vagyok egy nagy csajozógép, de sztem velem mindig jól érzik magukat a csajok, mert úgy kezelem őket, mintha fiúk lennének, és így lazább vagyok én is, ők se érzik, h meredezik a farkam utánuk, meg ilyesmi, csak hát én amatőr vagyok ilyen téren, a másik meg, h mindig azokkal vagyok jól el, akiknek van barátjuk.

2015. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed, lehetetlen náluk elrontani :)
2015. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezért nem hiszek a netes randikban. Ha ugyanezt a lányt ismernéd régebbről és szép lassan elkezdenéd megkörnyékezni, simán lehet, hogy elcsábíthatnád.
2015. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!