Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik típus jön be inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típus jön be inkább a lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha egy srác kondizik és izmos (azért nem egy két ajtós szekrény méretű, de látszik, hogy sportos az izomzata) vagy ha pl. karatézik, és jó eredményeket ér el nemzetközi versenyeken is, de így meg vékony, melyik jön be jobban? (alapból magas vékony a srác)

Mert most, hogy kondizok jobban utánam fordulnak a lányok, mint azelőtt, viszont hiányzik a harcművészet (a versenyek), de úgy meg lefogyok és tényleg nagyon vékony vagyok...?!...



2015. jún. 19. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Az első, mivel a másodikhoz meg kellene, hogy ismerjenek legalább egy kicsit, márpedig ez náluk nem játszik.
2015. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
akinek vastag a pénztárcája bunkó tirpák és legyen minimum egy audi s7 ese ha az nincs meg akkor csak az alja csajoknak fox kelleni
2015. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem ez számít. Nálam az már pozitív, ha valamit sportol az illető, mert én is szeretek sportolni. Viszont sokkal többet számít a személyiség, meg a közös érdeklődés, hasonló gondolkodás.


Egy alja csaj

2015. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyegle, enyhén pocakos huszonéves férfiember vagyok, pénzem annyi, hogy akár egy hamburgert is megengedhetek magamnak, a volt (megjegyzem iszonyat dögös) csajomat mégsem csábította el sem a bmw, sem a kigyúrt ki ha én nem.


A sport alapvetően mindenkinek pozitív, de csak ez alapján nem sokan szelektálnak(aki meg igen, hát, valószínűleg ő sem tud többet nyújtani a testén kívül, az meg édes kevés egy jól működő kapcsolathoz).

2015. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Attól függ, hogy mit akarsz.

Ha rövidtávú kapcsolatot akkor gyúrj, ha hosszút akkor csak nézz ki úgy, mint egy ember, 2 szem, 2 fül és a belső tulajdonságaidat csiszold.

2015. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem kis "nyomika" testalkatú párom van, szóval nem izmos mégis felemeli a 60kilóm és bedob az ágyba. Szerintem más is gondolkodik úgy mint én, nekem nem az izom érdekelt sose hanem a belsője

19 l

2015. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a típus jön be nekik akik leszarják azt, a lányoknak mi jön be, hogy ahhoz próbáljanak alkalmazkodni.
2015. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát inkább gyúrj, mert a karatéval elég anyámasszony katonája vagy!
2015. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legalább küzdősportolnál!
2015. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De mégis milyen az a nagyon vékony? Mert szinte kizártnak tartom, hogy egy egészséges, rendszeresen sportoló ember betegesen vékony legyen.
2015. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!