Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik típus jön be inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típus jön be inkább a lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha egy srác kondizik és izmos (azért nem egy két ajtós szekrény méretű, de látszik, hogy sportos az izomzata) vagy ha pl. karatézik, és jó eredményeket ér el nemzetközi versenyeken is, de így meg vékony, melyik jön be jobban? (alapból magas vékony a srác)

Mert most, hogy kondizok jobban utánam fordulnak a lányok, mint azelőtt, viszont hiányzik a harcművészet (a versenyek), de úgy meg lefogyok és tényleg nagyon vékony vagyok...?!...



2015. jún. 19. 15:51
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy már az bőven jó, ha sportolsz valamit :) és nem hinném, hogy olyan szörnyen vékony lenne egy versenyszerűen karatézó felnőtt férfi.


És nem tudom. hogy mi a csöcs van a második kommentelővel, mi az hogy alja csajoknak? Jézusom, hol élsz ember???

2015. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
szerintem inkább harcművészet
2015. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!