Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomhiány! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, nem csak azért,mert jól néz ki, hanem értelmesnek is tűnik.Nem ismerem, ő se engem, de amikor találkozunk a suliban,akkor mindig egymásra nézünk. Mit csináljak? Vegyem fel msn-re, de honnan tudjam meg a címét,mert se myvipen, se iwiw-en. Vagy egyből elhívjam randira de ahhoz nyuszi vagyok, és nem is ismer.Mit csináljak??
2010. márc. 6. 19:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

igazad van utolsó ^^:DD

de lehet h akkor már késő lesz ;))

2010. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát legelőször mindenképp általános dologról beszélges vele, ne hívd el rögtön randira vagy ilyesmi. Élőben szólítsd meg és ne myvip-en vagy msn-en. Ami szerintem még fontos, hogy az első beszélgetések alkalmával ne úgy tekints a lányra, mint életed szerelmére, mert csak ideges leszel ha tudtok beszélgetni. Jaj de könnyen adok tanácsot pedig.....
2010. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Fú hallod:D egy cipőben járunk ám, én ma vettem fel msn-re, de egész nap nem jött fel:S tiszta ideg vagyok:D, de amúgy nincs mit veszítened én már kb 4 hónapja gyilkolom magam a csajjal:D(oszt. társ.)
2010. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Xaba89 ***** válasza:
Hat eloszor is 3 tequilla shot es utana lesz onbizalom,meg lehet tul sok is es akkor elhivod.Az ittas ember oszinte ember es az oszinteseget a csajok dijazak;P
2010. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
felvettem msn-re és nem jön fel :(, megöl az ideg már :D
2010. márc. 10. 17:12
 16/21 anonim ***** válasza:

nem baj türelem szerintem nem sokára felmegy, egyépként pont én is ilyen helyzetben vagyok csak én már 1 hónapja kb eljátszottam hogy irtam neki vipen meg ilyenek és meg is adta az msn-jét, épp most várom, hogy vissza jöjjön.^^

Sok Sikert:)

2010. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Semmi baj kérdező nyugi biztos most szólította le valamelyik iskolai vetélytársad mert hallotta hogy milyen nyuszi vagy :D
2010. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

kerdezo,ne aggodjal,irjal neki msn en,ird a kovetkezot:


Szia,tudom nem ismerjuk egymast,de tudok egy erdekes dolgot rollad amit nem hiszem hogy barkinek is elmondanal,de en tudok olvasni a gondolataidbol es megtudtam hogy mi az a dolog.


ennyit


ha ir es kerdi hogy mi az akkor mond hogy nem mondhatod el mert akkor teged megolnek,azert jo ez a szoveg ha nincsen is bent,mert a nok szeretk a varazslatokat a gondolatolvasast a buveszetet es mert kivancsiva teszi es ahogy elolvasta azonnal irni fog,es valami nagyon nagy dologra fog gondolni,talan meg is fog egy kicsit ijedni hogy kivagy te es mi az a dolog?


de ne adjal egybol valaszt mert akkor lelep,amiutan beszelsz meg vele msn en es meg fogja kerdezni hogy mi az a dolog,akkor ird azt neki hogy:


Szexy vagy,vagy hogy aranyos vagy


nem a valasz a lenyeg hanem hogy jofejnek tunjel es jo benyomast keltsel elso alkalommal,habar ez msn en nehez,azert irtam egy ilyen szoveget.Lassa azt hogy te mas vagy mint a tobbi sracc,nem lejart szovegekkel kezdessz nalla.+ pont neked:)

2010. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17 54 es vagyok


[link]


ezt is megcsinalhatod,ha van ra alkalom


[link]


innen sok peldat vehetsz.megeri megnezd :)

2010. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok sajna, annyi különbséggel, hogy felvettem MSN-re, de valahogy nem tudok továbblépni.

Talán félek a visszautasítástól vagy nem is tudom.

Én is megpróbáltam, ha úgy beszélsz majd vele, mint egy haverral, de azért csak bizonyos határok között, akkor értékelni fogja az őszinteségedet.

2010. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!