Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek zavarja a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavarja a lányokat ha egy férfi hisz összeesküvés elméletekben?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ne beszéljek nekik róluk? Hol lehet amúgy olyan lányokat felszedni akik úgyszintén hisznek ilyesmiben?
2015. aug. 17. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jól lepontoztak engem, mikor azt írtam, hogy attól függ milyen összeesküvés elméletekben hisz. Nyilván nem ilyen rákemberekre gondoltam, hanem olyanokra, hogy direkt tesznek bele rákkeltő anyagokat az élelmiszerekbe, direkt csinálják addiktívra bizonyos gyógyszereket, próbálják mesterségesen irányítani a klímát, az időjárást. Istenem... egyből ilyen illuminatira kell gondolni?
2015. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
11-es, szóval semmi durva összeesküvéselmélet, csak annyi, hogy szándékosan mérgezik az embereket meg tönkre akarják tenni a Földet a tudjukkik? Ez tényleg lájtos, és nagyon kiegyensúlyozott, sikeres személyiségre utal, normális nő szerintem erre nem nézhet ferde szemmel az ilyenre!
2015. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Most elkezdhetném neked bizonygatni a dolgokat, de nem fogom, mert hosszú lenne. Lényeg, hogy egy gimnazista is rájöhet, hogy az embereket nem mindig a jóindulat vezérli, nem minden az, ami látszik. Élelmiszeriparban dolgozom, és hidd el, ami olcsó, azt beleteszik, még akkor is, ha káros. Olyan ízfokozókat tesznek az élelmiszerekbe, amely elnyomja az ízlelőbimbók természetes müködését és függőséget alakít ki. Ha már az addiktív anyagoknál tartunk, az egész édes- és gabonaipar az emberek szénhidrátfüggőségére épít. De te akkor ha ilyen naiv vagy, akkor ringasd álomba magad azzal, hogy a cukor milyen egészséges és a gabonafélék a táplálkozási piramis alján vannak, amiből a legtöbbet kell enni, (ezt a szamos piramist már 5 éves gyerekek szeme alá nyomják) miközben a rák, cukorbetegség és számos más betegség okozója a glutén és a glükóz. A cukor és kenyérgyártó cégek elsődleges szempontja természetesen a sok egészséges ember, hidd ezt akkor.
2015. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igaz, az élelmiszer iparban nem bízok egyáltalán. Legalább magyarország kitiltotta a monsanto-t.


Anyám vegyészként dolgozott és Ő jól tudta hogy nem szabad bolti kenyeret venni.

2015. aug. 18. 17:51
 15/15 anonim ***** válasza:
A nők nagytöbbsége nem lát tovább a médiánál, szóval szerintem fel se fognák, ha megpróbálod elmagyarázni nekik, se.
2015. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!