Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Saját bevallásotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Saját bevallásotok alapján, ha tőletek volna elvárva a kezdeményezés, ti hogyan viselnétek az elutasítást?

Figyelt kérdés
Ha csak elutasítást kapnátok, mennyiben hatna az az önbizalmatokra, személyiségetekre és a viszonyotokra az ellenkező nemmel?

2015. aug. 18. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amennyi cart eddig munkába a nemem miatt kaptam, nem hoszem, hogy különösrbben megfektetne.
2015. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 8: Van benne ráció. Nekem mindig bűntudatom volt, ha olyasvalakit utasítottam el, akiről tudtam, hogy tényleg komolyan vesz. Bár ritkán fordult elő, mert én általában a bátortalanabb pasikat vonzottam életemben, akik nem igazán mertek kezdeményezni, így nem is kellett elutasítani. Viszont olyan már volt, hogy éreztem a vonzódást egy bátortalan férfi részéről, és adtam neki biztatást.


Olyankor egy szemernyi lelkifurdalásom nem volt soha, mikor olyan pasit kellett elutasítanom, aki nem is ismert. Például legutóbb pár napja szólítottak le utcán, és mivel van párom, gondolkodás nélkül utasítottam el, lelkifurdalás nélkül. (De amikor nem volt párom, akkor is hasonlóan tettem.)

2015. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!