Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti melyik fiút választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés

Lelkem mélyén tudom, és azt is hogyha a szívemre hallgatok akkor Á, de ha az eszemre akkor B-t!


Á-t körülbelül 2 hete ismertem meg, neki már azt mondta 1 éve tetszem, csak nem volt alkalmunk mert utcán látott.

Sokat beszéltünk viberen, sokat találkoztunk.

Csak előfordult hogy lemondott találkozókat mert az exével tartja a kapcsolatot és segítségre szorult.

Beígért egy mozit, de oda sem mentünk el, majd tegnap írja moziba van azzal a lánnyal, persze a nap végén magyarázkodott hogy a lány édesanyja soha nem volt moziba és elvitték.

Hívni sem igazán hívott, találkozgatni viszont akart.

Én úgy éreztem bele szerettem, és kicsit mámoros éjszaka be is vallottam neki, amitől szerintem kicsit meg ijedt, és mondta hogy neki ez korai, és nála nem működik ilyen hamar ez az ismerkedés.

Egyébként ő 27 éves.



Ott van B, hónapok óta láttuk egymást, eladó vagyok, ő pedig minden reggel be jár.

Beszélgettünk néhány szót, majd így hónapok után szombaton megkérdezte hogy hívnak és bejelöltük facebookon egymást.

Sokat beszélgettünk, hívott is, El utazott egy randira ide 80 km-t hogy lásson.

Volt neki egy párja akivel vasárnap szakítottak, elvileg nem konkrétan miattam, mert már amúgy se működött de ez jobban megerősítette őt.

Találkozásnál nagyon aranyos volt, kaptam tőle egy raffaelot.

Viszont nekem ez kicsit rosszul esik, hogyha meg tetszik neki valaki akkor rögtön szakítás....ez akár nálam is előfordulhatna ha összejönnénk.



Egyébként B-t ugye hamarabb ismertem mint Á-t de Á hoz még is jobban vonzódom, lehet a szerelem miatt, de e miatt B-vel nem éreztem magam annyira jól.


2015. aug. 18. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki Á-t mondd, mondjon B-t is!
2015. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szegény fiuk.:/
2015. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló biztos jó fej az életben is! Jó poén volt :D

Kérdező. Feltettél itt egy kérdést, gondolom olvasni is szoktál kérdéseket itt. Minden 10 kérdés arról szól/szólt valamikor még, hogy ha a kapcsolat nem működik, és ha már nem megy a megjavítása sem, lépjenek ki, búcsúzzanak el, miegymás. Ugye ne húzzák egymás idejét.

Abban egyet érthetünk hogy ezeket mind két fél helyeslően alátámasztja minden ilyen kérdés alatt.

Ha ez a pasi kilép a kapcsolatából, és le is írtad, hogy nem miattad, mert amúgy sem működött már az a kapcsolat, akkor miért is pont ezen a részen vagy fennakadva?

Valószínűleg szar volt, kilépett, veled talán jobban sikerül, gondolhatja. De ne vegyél mérget semmire.

Ha járnál vele 3-4 évet és ha a kapcsolatotok lapos lenne már, netalán már rossz is, valamint találkoznál egy másik pasival aki szimpatikus neked és ugyanígy fel ajánlja hogy járjatok, 95% hogy te is kilépnél a rossz kapcsolatból. Ne írd hogy nem! Nem tudhatod. Én sem tudom, de a nagy számok ezt igazolják.

Szóval ez a dolog mindkét részetekről megtörténhet, mint ahogy megtörtént a magyar abc harmadik betűjével is. Tenni kell a kapcsolatért hogy ne menjen tönkre. Ha tönkrement, de már végleg úgymond, értelemszerűen szakítani szoktak. Szóval ezt szerintem most ne ródd fel neki. Örülj inkább hogy veled akarja megpróbálni.

2015. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgyis azt fogod választani, amelyik jobban néz ki. Tehát A-t.
2015. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az A konkrétan visszapitizné magát az exhez, de kicsit hülyit, szépeket mondd neked. A b-nél még van esélyed.
2015. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő felejtős, nagyon is.
2015. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
B-t válszd aki 80 km-t utazott érted és nem csak hülyít, csak nála van esélyed. A-t feletsd el.
2015. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!