Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet a kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolat egy átlagos nő, és egy nagyon helyes férfi között?

Figyelt kérdés
Randizni szeretne velem. Nem is értem hogyan amikor ő egy nagyon helyes férfi, és nem túlzok nem szoktam ilyeneket írni férfiakról. De beszélgetésnél intelligens, normális, kedves volt. Nem egy beképzelt, bunkó típus. Azt mondta, hogy egy értelmes, szép nőt szeretne. Elképzelhető hogy egy ennyire helyes férfinek megtetsszen egy átlagos nő? Mert én hozzá képest átlagos vagyok. Mit gondoltok volt már ilyen kapcsolatotok?
2015. aug. 19. 09:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedd össze magad, és örülj neki .
2015. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez elég fura, mert akik nekem jönnek be nők azokat a férfiak többsége (kb 80%) abszolút nem sorolja a jó kategóriába, sőt. Tehát az ilyen nagyon változó. Ami nekem egy tökéletes az másnál lehet szóba sem jöhet. Jó, persze biztos vannak azok a csajok akikre általánosságban lehet azt mondani, hogy szépek, de ettől még nem kellenek. :) 28F
2015. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Persze hogy működhet. Simán elképzelhető. Gyakran megesik, hogy a hasonló kaliberű férfiak teljesen átlagos nőket választanak egy idő után. Így legalább van viszonyítási alap is. Meg hát, egy odaadó társ, aki ilyen módon egész biztos, hogy hűséges marad. És persze a kapcsolat is működhet. Egészen addig, amíg nem talál egy ugyanolyan értelmes nőt mint te, aki még ráadásul vérforralóan szexi is mellette. Meg aztán, az idő nem pörög visszafele, ugye. Még egy topmodell is átlagossá redukálódik, ahogy telnek az évek, képzelheted, hogy akkor egy többé kevésbé csinos, ámde teljesen jellegtelen valakiből mi lesz, mondjuk 10 év biztosnak hitt, boldog év után. Úgyhogy szerintem mindennap adj hálát a sorsnak, hogy most így alakult, és soha de soha ne felejtsd el, hogy bármelyik pillanatban kaphat nálad hatszor különbet, méghozzá mind a tíz ujjára. Most ez a heppje. Holnap, ki tudja?
2015. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!