Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet mostanság fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet mostanság fiatal lányokkal ismerkedni? Volt már ez a kérdés, de alul kifejtem a konkrétumokat . Így mielőtt ítélsz, olvasd el az alsó részt is kérlek!

Figyelt kérdés

Egyszerűen tanácstalan vagyok. 17 éves vagyok, és nem volt 1 komoly barátnőm sem még(pedig átlagos arcú, izmos testalkatú, szolizott bőrű, jómódú srác vagyok és elvileg kedves is, azokkal, akik szimpatikusak), félek, hogy ez a későbbi komolyabb kapcsolatoknál gondot jelenthet majd. Minden szép lány a discoban illetve a kocsmákban van hétvégén, és nyilván oda én sem azért megyek, hogy megtaláljam életem párját, másrészről meg utálom is az ilyen helyeket,a sok felszínes barommal. Arra kellett rájönnöm sajnos, hogy nem ismerek olyan lányt, akit el tudnék képzelni, mint barátnőt. Fontos számomra, hogy a hölgyemény tájékozott,intelligens, és szép is legyen (szépségből egy 10-es skálán minimum 6) és ne legyen egy kis ribanc. Ismerek rengeteg olyan lányt, aki nagyon szép, de hülye, esetleg szép, okos, de egy ribi, illetve még több olyat, aki csúnya, de intelligens, okos stb. Van egy fajta hiúságom, így szóba sem jöhet egy csúnyácska lány, számomra megmérgezné a kapcsolatot az, hogyha állandóan azt hallgatnám, hogy ilyen bányarémmel, meg olyan madárijesztővel vagyok együtt(az egy másik dolog, hogy emiatt biztos verekednék is, hogyha szeretném a lányt egy darabig, ameddig teljesen ki nem kezdenék a kapcsolatunk). Járok konditerembe, de ott idősebb lányok vannak, máshova pedig a sok elfoglaltságom miatt nem nagyon teszem a lábam.

Lányok, nektek mi a véleményetek a fent leírt szövegről, ti hogy látjátok magatokat?És nektek fiúk? Egyetértetek velem?


2010. márc. 10. 00:57
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Teljes mértékben egyetértek a téged osztóval, valóban csak végig kell olvasni amiket írsz és igencsak átjön hogy egy felsőbbségi komplexusos szardarabka vagy. Elég átlátszóak az elvárásaid is, valójában lecsapnál az első lehetséges csajra akinek nem kellene zacskót húzni a fejére a haverok előtt, csak éppen nem megy.

Ha többet szolizol valószínűleg sikered lesz, azt imádják a csajok!!

2010. márc. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem veszem magamra, pláne, hogy ennyiből nem is ismerhetsz meg. Annyiban viszont egyetértek, hogy nem vagyok nagy dumás, de azért túlontúl visszafogott sem, de ettől függetlenül a párkeresés másnak sem okoz gondot. Csajt felszedni azért tudok egy discoban, de azt hiszem, az ember egy adott tapasztalat birtokában és egy bizonyos értelmi szint után már nem lát örömet abban, hogy kivigye a csajt a kocsija hátsó ülésére, majd jól megdöngesse, végül visszamenjen úgy a discoba, hogy csak azt tudja a csajról, hogy valamilyen Eszter(állhatna itt más név is) volt. Nekem ennél már több kell, viszont komoly kapcsolatra nagyon nehéz lányt találni. Na de az is lehet, hogy a tipikus "a sok hülye miért megy rossz irányba az autópályán, miért csak én tudom a helyes irányt" eset áll fent, vagy tényleg az emberek nagy része nem tudja(a kommentekből ítélve), hogy milyen is egy normális kapcsolat.
2010. márc. 10. 02:00
 13/24 anonim válasza:

17 évesen a komoly kapcsolat még nem elsődleges szempont a fiúknál, de tiszteletre méltó, ha ilyet szeretnél.


Iskola. Sok osztály van, remélhetőleg van olyan aki neked bejön. Mivel én nem rég szabadultam a gimnáziumból, tisztában vagyok azzal, hogy kb 5%-a olyan a lányoknak mint amilyen neked kell. Számszerint 10. kb. Ebből 1 et meghódítani nem könnyű, hajrá!


Ha nem megy. Utcán. Viszonylag látható melyik az a lány, aki értelmesebb és nem hetente váltja a barátjait szépsége ellenére. Leszólítod kedvesen, ha bejössz neki beszélget veled, ha nem akkor otthagyod, keresel mást. Elvileg minden 10. próbálkozás bejön, szintén hajrá! Fontos, ne sablonszöveg, szitutól függő őszinteség. Ha tényleg szimpatikus ember vagy, szóba fog veled állni a legtöbb. Nem a legjobb hely ismerkedésre, de mindenféleképpen nagy lehetőségek rejlenek benne.


Szórakozóhelyen. Sose mennék ide, nem is mentem még lányt keresni. De tudom, hogy vannak olyan lányok, akik szeretnek ilyen helyre járni, hogy ismerkedjenek, mégis normálisak. De azért itt tényleg vadászni kell az ilyenekre.


Társkereső oldalak illetve közösségi oldalak, fórumok. Beszélgess egy lánnyal fórumon, lehet az mozis, játékos, zenés, lényeg, hogy lány legyen, lehet hogy egy jó tárat találsz itt. A társkereső oldalak meg hidd el nem hülyeség, van rá igény, sok elkeseredett illetve nem elkeseredett de magányos ember ide jön. Gyors és egyszerű.

(Ezek saját illetve ismerőseim alapján írt tapasztalatok)


Sok sikert kívánok!

20/F

2010. márc. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

1:57 ásd el magad, szüleid biztos szégyellhetnek, hogy egy ilyen kulturálatlan gyermekük született!

A körülményeket mellesleg nem felvágásból írtam le. Azért annyit gondolhatnál még a te értelmi szinteddel is, hogy ferdítést nem lenne értelme írnom ide, mivel úgy sem tudjátok ki vagyok. Csupán azért írtam le, hogy lássátok, hogy nem egy szakadt, drogos csöves vagyok, hanem olyasvalaki, aki ad magára.

2010. márc. 10. 02:03
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha par evvel idosebb lennel probalkoznek nalad 21/L

Amugy egyetertek veled, bulikban nem lehet komoly csajokkal ismerkedni, en sem talaltam ott komoly pasikat, elvarasaid lehetnek, es addig kell keresd mig megtalalod

2010. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Jelenlegi barátommal (1. komolyabb kapcsolatom!)myvipen találtuk meg egymást,pedig itt lakik tőlem 2 utcára!!

Nem kell elítélni az ilyen oldalakat.Vannak ott még normális,komolyabb kapcsolatra vágyó fiúk-lányok.:)


Nem szolizok,mert berákosodok.xD De szerintem fontos h egy fiú vmilyen szinten adjon magára.De azért ne álljon többet a tükör előtt,mint én.:D

2010. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?Bulikban csak komolytalan hülyék járnak?Tehát ha egy csajt látok egy buliban azt nem szedem fel,de ha másnap a könyvtárban ,akkor jöhet?Barmok.
2010. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Azok, amiket irtál egész normális dolgok. Csak mondjuk a szoli egy fiúnál... Ha te ilyen vagy akkor miért akarod hogy a barátnőd ne egy szolicica legyen? Vagy nálad az számit szépnek (10-ből minimum 6-osnak), aki szolizik, hetente jár fodrászhoz, mindennap agyon sminkeli magát? Mert az ilyenek nem az intelligenciájukról hiresek. (én nemtudom megérteni, hogy, hogy lehet hajnalban felkelni, csakhogy az ember besüsse a haját, és kifesthesse magát)

Már bocsi, de lehet hogy nem mindenkit elbirálni kéne hanem magadban megtalálni a hibát. (mert biztos van, de lehet hogy a túlzot hiúságodtól nem látod. Az oké, hogy az ember megbecsüli, magát...)

Ha valamit félreértelmeztem akkor ne sértődj meg.


14L (gondolom most elképzelsz egy hülye bányarémnek)

2010. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Járnak normális lányok szórakozóhelyekre, pl. én, de normális pasik tényleg nem, én ugyanezzel a gonddal küdök mint te, nem tudom hol lehetne egy helyes,kedves,okos pasival megismerkedni. Szörnyűűűűű

17/L

2010. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

10:40

Egy buliba nem csak komolytalan emberek járnak, viszont a nagy részük az komolytalan. Pénteken voltam egy szórakozóhelyen, csak szétnéztem magam körül és hogy finoman fogalmazzak, nem az értelmet, vagy a komolyságot láttam magam körül, hanem a sok berúgott, bespurizott, beekizett embert, és 2 óra után elegem lett(persze nem ittam, nem drogoztam, drogot mellesleg soha nem használtam és nem is fogok). Az embert az általa látogatott és szeretett helyek is jellemzik.Szóval nagyobb a valószínűsége, hogy egy csaj, akivel egy könyvtárban találkozol;normálisabb, mint az, akivel egy discoban. Ismétlem: a valószínűsége! Attól függetlenül lehet találkozni normális emberrel is, csak lehet, hogy egy discoban 20 csajból 1 lesz normális. A másik dolog az, hogy azért az ember tudja kb, hogyan néz ki, és én belátom, hogy egy 10/10-es csajnál nincs túl sok esélyem, így még klappolnia kell annak is, hogy ne legyen tőlem sokkal szebb(se csúnyább,de ebből megint csak azt veszitek le, hogy "húú beképzelt majom". elvégre ezt a legkönnyebb).

Nem szorosan a témába vág, de szerintem egy ilyen bulit pia nélkül nem lehet elviselni. Az a sok részeg, neked jönnek, pofáznak valamit, csak te nem értesz belőle egy kukkot sem, beléd kötnek stb.


20:51

Szerintem az, hogy próbálom magamból a maxot kihozni edzéssel, normális kajálással és szoláriummal,nem kéne, hogy kivetendő dolog legyen egy normális, nem értékét vesztett társadalomban. Máskülönben egy átlagos testalkatú(se nem kövér, se nem sovány) srác lennék, átlagos arcfelépítéssel, így viszont a testalkatom és a bőröm(barna és pattanásmentes, ápolt), illetve az előnyös öltözködés miatt kiemelkedek a nagy átlagból. A másik dolog, amit láttam pénteken abban a bizonyos discoban, hogy milyen gyerekekre, vagy inkább gyökerekre buknak a lányok... Hát valami borzasztó! Akkora táskák voltak a szemük alatt a sok bulizástól és drogtól, és olyanok voltak, mint a giliszták(semmi izom, csak víz meg zsír), és egyen hajban (a frufru megnövesztve, kivasalva, a felette levő haj pedig felzselézve, hátul ugyanúgy vasalva az a rész, ami rámegy a nyakára, felette pedig zselézve). Ez kell a lányoknak 2010-ben emberek, ez az ideál!


20:39

Kár, hogy nem találkoztunk eddig szórakozóhelyen. ;)

2010. márc. 14. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!