Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Sajnos be vagyok oltva az ellen, hogy észrevegyem a nők jelzését. Sajnos aki nekem tetszik, az udvariasságból, haverságból elbeszélget velem, nem adja egyértelműen tudtomra, hogy nem jövök be neki. Ebből adódik, hogy aki meg az én figyelmem szeretné felkelteni, nem ért célt, ugyanis ezt sem veszem észre.

Ezt a "jelenséget" hogy lehet(ne) orvosolni?


2015. aug. 26. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy túl bátortalan?

Ha nem adsz olyan gesztust, amit el kéne utasítani - vagy el lehet fogadni és viszonozni -, akkor nem adsz semmiféle szerelmi gesztust.:)

2015. aug. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ezzel a férfiak többsége így van. Egyszerűen nem kell azon agyalni, hogy kinek jössz be és kinek nem: ha valaki tetszik, akkor finoman mutasd ki az érdeklődésed. Mi nők ugyanis úgy működünk, hogy még ha valaki közömbös is számunkra, ha érezzük, hogy egy férfi vonzódik hozzánk, érdeklődik irántunk, akkor az be tudja indítani a bizsergést, és mi is érdeklődni kezdünk iránta. Ha pedig felkeltette az érdeklődésünk, akkor el is kezdünk egyre intenzívebb jelzéseket adni felé. Ez egy kölcsönhatás: ha te lépsz egyet, a nő is lép egyet. (Már ha megvan a szimpátia).

Tehát ne abból indulj ki, hogy bejössz-e valakinek, hanem alakítsd ki benne az érdeklődést!

Lehet, hogy akik udvariasságból beszélgetnek veled, azoknál is lenne esélyed, ha jeleznéd, hogy vonzódsz.

2015. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az előzőnek részben van igaza.

mindenképpen jelezd, ha tetszik valaki.

az, h észrevedd a jeleket, tanulható.

2015. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
konkrétan milyen jelzésekre gondoltok?
2015. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell ezeket a jelzéseket túlmisztifikálni.

a lényeg, hogy mosolygás van-e, van-e szemkontaktus. ha ezek fönnállnak, akkor léphetsz.

2015. okt. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jelzés az, h megdicséred, h aznap milyen jól néz ki. Vagy h azt mondod neki, h "Irigyled a férfit aki Veled van!" Vagy csak annyit mondasz neki: "Vicces vagy! Nem kell túlmisztifikálni.
2015. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egyébként bátornak kell lenni. Ha tudnád, hány férfinak mondtam volna igent, aki nem mert, vagy többszörösen nem mert odajönni hozzám, vagy elhívni valahova. Mind-mind elszalasztott lehetőségek.
2015. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
No igen, az ilyen vakságomnak "köszönhetően" tuti voltak elszalasztott lehetőségeim!
2015. nov. 12. 23:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem észrevenni, hanem adni kell ezeket a gesztusokat. A reakciót már észre fogod venni, hiszen figyeled, várod.:)
2015. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha vak vagy, akkor tapogass! Persze képletesen értem.

Ha elszalasztod a lehetőséget mit veszítesz, és ha egy alkalomnál nyilvánvalóvá válik, hogy nem, az mennyivel rosszabb?

Az viszont nagyon fontos, hogy ne bunkó módon közeledj, és el tudd fogadni az elutasítást.

2015. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!