Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék egy olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy olyan pasit meghódítani, aki nagyon érdekel, nagyon tetszik nekem? Tudom hogy én is neki, de valamiért nem akar összejönni!

Figyelt kérdés
Folyamatosan SMS-elünk, látjuk egymást, de valamiert nem akar összejönni! Lehet azért mert különbözik a vallási nézetünk, mivel ő muszlim!

2015. szept. 2. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hogyvagyunkma? ez most konkrétan nem neked szólt, bocsánat, hogy félreérthető voltam :)
2015. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze most a hogyvagyunkma mar szereti a muszlimokat! Nevetséges! Köszönöm kedves kommentedet, írni fogok privátban! Köszönöm 😘😘😘😘
2015. szept. 3. 23:33
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es, nem is voltam biztos benne, de mondom azért szólok.:)

Kérdező: te buta vagy.

2015. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy buta vagyok, te meg nem arra válaszoltál, amit kérdeztem hogyvagymaizé
2015. szept. 5. 01:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyu!

Jobb ha eleve leszarod! :-)

Mi pasik, rohadt egy disznók vagyunk!

2015. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!