Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, nektek milyen tulajdonságok, jártasságok jönnek be a leginkább, amit férfi űzhet?

Figyelt kérdés

Gondolom ahány ember, annyi vélemény, de azért érdekelne. Most nem ilyen általános dolgokra lennék kíváncsi, mint a kedvesség, figyelmesség, meg határozottság, hanem olyanok, mint pl.:

gitártudás/egyéb hangszer jártasság

rajztudás

jó főzési képesség

jó vezetési képesség

jó logika, magas IQ

földrajzi/történelmi ismeretek, műveltség

írási, költészeti képesség

tánctudás

stb.

ilyenekre, vagy hasonlókra gondolok. Vagy ezek szinte semennyire nem nyomnak a latban?



#fiú #lány #tulajdunságok
2015. szept. 8. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Jó logika, magas IQ, műveltség (ebbe minden beletartozik, szeretem ha valaki mindennel kapcsolatban tud pár érdekességet mondani), enyémhez hasonló humorérzék. Ezek a legfontosabbak.
2015. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

gitártudás/egyéb hangszer jártasság

rajztudás

jó főzési képesség

jó logika, magas IQ

földrajzi/történelmi ismeretek, műveltség

írási, költészeti képesség


Ezek nekem mind imponálnak, de mégis csak a jó logika és a magas IQ tartozik az alapelvárásaim közé.

Barátom tud gitározni, intelligens, művelt (főleg történelem, idegen nyelvek, és most már az irodalom terén), viszont főzni nem nagyon tud, de tanítgatom szívesen, ha éppen hagyja. :P

2015. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Szeressen

Legyen vicces es ertelmes

Ne legyen sertodekeny

(Ha animet nez es rockot hallgat az nem baj)

Ne utasitson vissza :"D

2015. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
elsővel egyetértek és kiegészíteném a sporttal. Ha sportol valamit az egy hatalmas plusz. Főleg, ha magas szinten végzi.
2015. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

2:


Megkérdezhetem, Te mit adsz "cserébe" neki?

2015. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

ja igen, ki is hagytam pl, hogy a fizikai erő, sporttudás is lehet szempont

2015. szept. 8. 23:03
 7/17 anonim ***** válasza:
4%
ezeket mind nem érdekli a mai "nőket" csak a jó vastag pénztárca flegmaság meg az se árt ha 1-2 pofon néha meg az izmok
2015. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Ezek közül nekem majdnem mind imponáló, érdekesebbé teszi az adott személyt. De nyilván nem elvárás egyik sem, kivéve a jó logikai készséget.
2015. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Magas IQ,

széleskörű, általános műveltség,

jó humor,

megbízhatóság,

nyitottság, érdeklődés.

A többi nem fontos számomra.

2015. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Intelligencia, figyelmesség, bizalom, hűség, szeretet. Minden más már csak hab a tortán.
2015. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!