Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, nektek milyen tulajdonságok, jártasságok jönnek be a leginkább, amit férfi űzhet?

Figyelt kérdés

Gondolom ahány ember, annyi vélemény, de azért érdekelne. Most nem ilyen általános dolgokra lennék kíváncsi, mint a kedvesség, figyelmesség, meg határozottság, hanem olyanok, mint pl.:

gitártudás/egyéb hangszer jártasság

rajztudás

jó főzési képesség

jó vezetési képesség

jó logika, magas IQ

földrajzi/történelmi ismeretek, műveltség

írási, költészeti képesség

tánctudás

stb.

ilyenekre, vagy hasonlókra gondolok. Vagy ezek szinte semennyire nem nyomnak a latban?



#fiú #lány #tulajdunságok
2015. szept. 8. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

10-es vagyok. Bocsi ez lemaradt:


Isteni, amikor egy férfi tud főzni, táncolni..

2015. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Állóképesség ( jó érzés biztonsagban lenni a párunk mellett), főzés, tánc, és a mai férfiakból nekem nagyon hiányzik egy alap férfias tulajdonság: barkács ( ezer mester)
2015. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, h közbeugatok, nem nekem szól a kérdés, de... ...MIÉRT VAN MINDENKI LEPONTOZVA? :D Valamelyik lepontozó válaszolhatna, hogy ezeket a válaszokon mi lepontoznivaló van.
2015. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudom ki pontozza le a válaszokat, részemről ment a zöld kéz mindehova :)

2015. szept. 8. 23:31
 15/17 anonim válasza:
0%
5 ilyet nem szabad kérdezni mert megsértődnek azon ha vki rámutat h mihaszna kvák nagy igényekkel :d
2015. szept. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem tök mindegy, mihez ért, csak legyen valamilyen szenvedélye, ne pedig valami ingerszegény unott alak. Tudjak mellette tanulni, és tudjak neki újat mondani én is. Nyilván nem árt, ha olyasmi az érdeklődése,mint nekem, hogy tudjak vele beszélgetni, de ilyen tekintetben elég nyitott vagyok, sok minden érdekel, a zenéhez mondjuk nem értek, táncolni se tudok a bulis-zenéken kívül semmire (illetve kiskoromban néptáncoltam, az még megy). Vezetni tudjon, mert nekem nincs jogsim :D
2015. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Minden olyan, amit együtt tudunk csinálni.

Én polihisztor vagyok, magas általános műveltségű, tetszik, ha ő is az. Amit felsoroltál, az mind.:)

2015. szept. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!