Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy elvárás ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy elvárás ez tőlem a pasiktól?

Figyelt kérdés

Látok olyan párokat, akiknek annyiból áll minden randi, hogy csak otthon döglenek, sose mennek sehová... Nekem ez baromi unalmas lenne, soha nem járnék ilyen pasival. Nem azt várom, hogy folyton étterembe menjünk meg koktélozni, de pl. menjünk el sétálni, fagyizni, sportolni, moziba, ilyesmi, hogy történjen velünk valami élmény, mert ez a kapcsolatot is erősíti.


Van itt olyan srác, akinek ez problémát jelenten? Csak mert az exem szerint nagyon pénzéhes viselkedés az ilyen, pedig nem kell mindenhez pénz.


2015. szept. 11. 11:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
10%
hàt lehet hogy az ö szemében...az felesleges...de szerintem ugyanugy igyekeznie kéne a kedvedben jàrni mint neked az övében..nem?...hogy mennyi pénz kell...hàt be kell osztani..de sétàlni...beszélgetni a telehold alatt..meg ez az...kis fantàzia...no ez a véleményem..
2015. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha fizeted a fagyit, a sportot, és a hozzákapcsolódó felszerelést és a mozit is, akkor nem:D
2015. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mi voltunk mar olyan rendezvengen ami ot erdekelte jobban,voltunk szinhazban,rengeteget setalunk egyutt meg ha modunk van ra talalkozunk ismerosokkel. De szoktunk otthon egyutt gepezni, sakkozni es filmezni, szerintem meg Kell talalni az arany kozeputat.

18/L

2015. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Ha majd tényleg,valóban szerelmes leszel egy srácba,akkor hidd el,nem fog érdekelni,hogy most elvisz-e ide-oda :)
2015. szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
3# vagyok altalaban felesben fizettunk,vagy en vettem a jegyeket o allta az utikoltseget
2015. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem.Jogos.:)
2015. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Nincs abban semmi probléma, ha nem szeretsz egy helyben ülni, hanem vágysz az élményekre. Akkor olyan fiút/férfit kell választanod, akinek hasonló a felfogása. Probléma akkor van, ha elvárod, hogy mindent a másik fél fizessen, csak mert nőnek születtél. Félre ne érts, mindig szerettem nagyvonalú lenni a nőkkel. De ha te találsz ki egy programot, ami történetesen pénzbe is kerül, akkor az a minimum, hogy felajánlod, hogy fizeted a magad részét. Nem elegáns dolog más pénztárcájának a terhére kreatívkodni. Természetesen ha mindez nem igaz rád, ne vedd magadra!
2015. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell mindenhez pénz, én rendszeresen járok INGYENES rendezvényekre, egy fillérembe sem kerül, max. az utazás egy része, de a bérletet amúgy is megveszem, tehát nincs emiatt plusz kiadásom.

Aki ennyire otthonülő és sóher, az nagyon meg fogja bánni idővel, a szüleim a munkán és bevásárláson kívül alig mozdulnak ki, és több évtized házasság után most egymáson verik le a feszültséget. Én örülök neki, hogy nem olyan lettem, és igenis van igényem, hogy ne állandóan otthon legyek, hanem eljárjak passzióból is otthonról, és társnak sem keresek otthonülőt.

2015. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan, aki otthon szeret ülni, van olyan, aki el szeret járni. Én például az utóbbi vagyok, én sem bírnám a folytonos otthonülést. Sajnos ez is egy nagyon fontos szempont a pártalálásnál, én is arra jöttem rá. Így nem nagy elvárás, kedves kérdező! Amúgy meg tényleg hülyeség, amit az exed mondott, a sétáláshoz sem kell pénz.
2015. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Természetesen én is fizetnék bele, ez mindig is így volt.


Voltam már nagyon szerelmes...:) De egyszerűen nem vagyok olyan típus, aki állandóan otthon ül, örökmozgó vagyok.

2015. szept. 11. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!