Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy elvárás ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy elvárás ez tőlem a pasiktól?

Figyelt kérdés

Látok olyan párokat, akiknek annyiból áll minden randi, hogy csak otthon döglenek, sose mennek sehová... Nekem ez baromi unalmas lenne, soha nem járnék ilyen pasival. Nem azt várom, hogy folyton étterembe menjünk meg koktélozni, de pl. menjünk el sétálni, fagyizni, sportolni, moziba, ilyesmi, hogy történjen velünk valami élmény, mert ez a kapcsolatot is erősíti.


Van itt olyan srác, akinek ez problémát jelenten? Csak mert az exem szerint nagyon pénzéhes viselkedés az ilyen, pedig nem kell mindenhez pénz.


2015. szept. 11. 11:05
1 2
 11/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%
Szerintem ez abszolút belefér (mondom én, a lusta). A séta abszolút ingyen van, a sport egy része is lehet ingyen (futás/kocogás, bringa, ...). Jó, valamennyi pénz nyilván szükséges hozzá. Mindemellet otthon is ki lehet találni olyan programokat, amivel mindketten jól érzitek magatokat. Itt az összhangot kell megtalálni, hogy ki mennyire olyan, hogy menne vagy nem menne. Ha nagyon ellentétesek vagytok, akkor egyszerűen nem illetek össze. De végülis exről van szó...
2015. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Persze, otthon is jó lenni, de nem állandóan. Szerintem is arany középút a legjbob. :)
2015. szept. 11. 11:26
 13/18 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem csinálni a semmit, és sajnos azt tapasztalom, hogy mások meg igen, randizgattam olyan lánnyal aki már a 3. randin azzal jött, hogy nálam vagy nála legyünk, pedig az első 2 alkalommal én álltam mindent szóval biztos nem a pénz miatt :D és tényleg képes volt egész nap ki sem kelni az ágyból nekem már kb. fájt a fejem a bezártságtól. Exemmel is eljárkáltunk mindenfele majd összeköltöztünk a 2. év végére már olyanok voltunk mint valami nyugdíjas pár, az a kapcsolat is megromlott. Persze szeretek összebújni vagy megnézni 1 filmet, de nem reggeltől estig filmeket nézni/gépezni... :D 25/F
2015. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Egy picikét értelmetlen a kérdés, mert egyszerűen vannak pörgősebb emberek, olyanok, akik szeretnek eljárni, azt szeretik, ha mindig történik körülöttük valami, ha izgalmas, mozgalmas az élet. Mások meg inkább a nyugalmat részesítik előnyben, otthonülők, visszafogottabbak, vagy éppen nem sportos alkatok.

Nyilvánvaló, hogy az előbbiekkel szemben nem túl nagy elvárás, hanem természetes, az utóbbiakkal szemben meg nagy elvárás, őket kár is ezzel nyaggatni.

Olyat kell választani, aki hozzád hasonlóan örökmozgó.

2015. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezek majdhogynem alap dolgok egy kapcsolatban. :) Bar, a mozizas hive nem vagyok, mert en osszebujva szeretek filmezni a Manommal, mar ha van. :) De a tobbi johet. Koktelt keverni meg tudok magam is, mivel van barmixer vizsgam is. ;)
2015. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez inkább alap, pl a sétához, túrához nem is kell pénz.
2015. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tartom pénzéhességnek, de nekem sem tetszene. Utálok kimozdulni, meg egyébként is állandóan hulla fáradt vagyok.
2015. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ebbe mi pénzéhes ént nem nagyon értem :D ,de szerintem egy kapcsolat alapja ,ha együtt vagytok :) és élvezitek egymás társaságát a közös programokkor.
2015. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!