Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim! Mit jelent az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mit jelent az az elvárás a férfiakkal szemben, hogy érezzen magam nőnek mellette? Mit lehet tenni ennek érdekében, hogy lehet ezt elérni?

Figyelt kérdés
Szép, terjedelmes válaszokat szeretnék. Pl. attól nőnek fogja érezni magát mellettem, hogy nem felszínesen, hanem egy kicsit nyugodtabb, személyhez szólóbb hangulatban? Ehhez hasonló részletes válaszokat várok.
2015. okt. 11. 08:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És direkt írtam úgy, hogy "az anyukám", mert az anyám bunkón hangzik nekem, az édesanyám meg idegesítő. :D
2015. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az én olvasatomban ez azt jelenti,hogy a mellettem álló férfi határozott,talpraesett,magabiztos.Van életcélja,tudja,mit akar az életben.Amikor velem van,akkor pedig tudja,hogyan kell éreztetnie velem,hogy fontos vagyok számára.Nem kell bókolnia,vagy elkényeztetnie,egyszerűen csak érezzem,mennyire szépnek,fontosnak tart.Dióhéjban ennyit várok el tőle.Cserében én is igyekszem hűséges,kedves társ lenni számára,aki a kedvében jár.Kár,hogy eddig ha találkoztam is ilyennel,az sosem akart elköteleződni.
2015. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 3-as válaszolóval. Én is nő vagyok és ugyanazt gondolom, mint a 3. válaszoló. :)

Abból már viszont elegem van, hogy ezen az oldalon csak rosszt feltételeznek a nőkről. Azt sajnálom, ha olyan nőkkel volt csak dolguk. Biztos sok olyan is van. De ettől függetlenül nem kell általánosítani. Mert nagyon nem igaz. :)

20 L

2015. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

Hm, én szeretem, hogy nőnek érezhetem magam a párom mellett és a párom szereti, hogy mellettem igazi férfinek érezheti magát.:)

Mitől érzem magamat nőnek mellette? Például attól, hogy mindig előre enged az ajtón,apróság, de manapság nagyon sok férfi elfelejti ezt. Amikor reggelente és a betegség alatt is úgy tekint rám, mint a legszebb nőre. Vagy amikor szeretkezés során levetkőztet és úgy néz rám, mintha Victoria secret modell lennék.:) Amikor este sétálunk a város sötétebb részein, akkor nem tartok attól, hogy vajon melyik bokorból ugrik elő valaki, nyugodtan csacsoghatok mellette, mivel tudom, hogy Ő vigyáz rám mindig...és Ő szereti, hogy vigyázhat rám. De ez csak pár példa az ezernyi körül..

2015. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#13 Azok a nők is pontosan ugyanezeket mondták magukról, akikkel mi találkoztunk. Aztán pedig kiderült, hogy ez köszönő viszonyban sincs a valósággal. Ezért kezeljük fenntartásokkal azt is, amit ti írtok.
2015. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15-ös leírta azt, amit én is akartam, így van, megerősítem.
2015. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, az én identitásom nem a férfiaktól függ, így férfiak nélkül is nőnk érzem magam. Ha úgy érzem, nem megfelelően kezel valaki, kivágom a p-csába.
2015. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
a nők úgy vannak a férfiakkal, mint én a cigivel. mindig gondolkozok rajta hogy mi a jó benne, meg mások is kérdezik. én meg csak blablázok de konkrétan nem tudok mit mondani.(jó az íze(l'0fa$zt) megnyugtat(szintén közhely, és badarság)) sokszor elhatározom hogy most pedig rágyujtok, és közben elgondolkozok rajta. mire elszívom, elfelejtem a kérdést is. és ugyan ott vagyok, mint előtte. nők ugyanígy vannak a férfiakkal. kapcsolatban nem godolkodnak, vagy jó, vagy nem jó, de nem tudják mit várnak a dologtól. kapcsolaton kívül meg közhelyekkel jönnek.
2015. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a pénzes pasikat, a legtöbben úgy vannak vele, hogy van pénzük, majd biztos rábukok a ....ra:) Sőt kvázi elvárják (ismertem ilyen ürgét, megmondta face to face, hogy ő gazdag, és márpedig ő most felszed:D Hát, nem jött össze:DD)
2015. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

3-as voltam a 19.-es válaszommal.

Kiegészítem: A párom víz-gáz-fűtésszerelő, nem keres túl jól, sőt eleinte én kerestem jobban.

Most albiban élünk és részletre vett kocsival járunk:D De jobb így, boldog vagyok:)

2015. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!