Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves vagyok, randizok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok, randizok egy 29 éves férfival. Milyen nehézségek adódhatnak a korkülönbségből, amire esetleg felkészüljek?

Figyelt kérdés
Nagyon egy húron pendülünk, jól érezzük magunkat egymással és ez felvállalt kapcsolat (igaz, nagyon friss), nem érzem magam rejtegetnivaló kis csitrinek mellette...De érdekelne, hogy egy ilyen kapcsolat milyen kérdéseket vet fel, hogy ne érjen majd váratlanul.

2015. okt. 13. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Milyen korkülönbségről beszélsz?
2015. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Iskolába jársz még vagy dolgozol?

Ha még évekig iskolába jársz, akkor megvárja míg befejezed vagy nem? Hogyan költöztök össze, ha nincs saját kereseted? Bírnád ezt a "kitartottságot/függést" vagy maradna mindenki ott, ahol van, ami feszültséget generál?


Mikor akar gyereket? Mikor akar házasságot?


Az emberek egy részének első mondata az lesz, hogy "ő öreg!"... A másik rész, hogy az ismeretlenek elkönyvelnek pénzéhes ribinek, aki csak bele akar ülni a készbe. Vagy egy naiv idiótának, attól függ.


Nálunk ezek merültek fel.

21/L, 28/F

2015. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:
96%

semmi

semmilyenre

élvezzétek egymást

2015. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első; Öö...hát a 8 (majdnem 9, mert ő már közelebb van a 30-hoz) évről? Nem keseregj, én is rossz voltam matekból.


Második; Na ez az, ezekre voltam kíváncsi. Érdekes és elgondolkodtattál, köszönöm, átgondolom ezeket majd.

2015. okt. 13. 21:13
 5/14 A kérdező kommentje:
Harmadik; Köszönöm! : )
2015. okt. 13. 21:13
 6/14 anonim ***** válasza:
#2: őszintén, ki nem szarja le, hogy az ismeretlenek mit mondanak?
2015. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem kesergek, szerintem a korkülönbség mint olyan, az nem itt kezdődik.
2015. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja jó, értem : ) Hát nekem eddig maximum 1-2 évvel idősebb barátaim voltak, szóval ez így elég nagy ugrás a számomra. De lehet, hogy igazad lesz és nem sokat fogok érzékelni egyáltalán a 9 évből.
2015. okt. 13. 21:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha elég talpraesett vagy akkor ebben a korosztályban ez nem nagy probléma.
2015. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Korkülönbség??!

Ha mondjuk 16-25 lenne a feláéllás, akkor azt mondom, necces, de 21-29 vagy akár 21-30 az teljesen rendben van. Bakker, nehogy már vénnek itulálj egy 29 éves srácot, mert megrágom a sörösdobozomat.

2015. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!