Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan, akinek mozgássé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek mozgássérült a barátja/barátnője? Hogyan működik az ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 21:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de en vagyok a mozgasserult szoval en kerdem toletek akik egezsegesek.....
2010. ápr. 21. 19:58
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőmnek még gyerekkorában amputálni kellett a lábát. Amikor elöször láttam a csonkot egy kicsit furcsa volt, de nem volt visszataszító.

Műlába volt, de sokszor mentünk műláb nélkül is az utcán, és nem zavart. Sőt, szórakozóhelyen is voltunk.

2011. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nagyon jó barátom felesége kerekesszékes mozgássértült. Ennyie boldog párt mint ők sose láttam. Teljesen jól vannak.
2012. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kerekesszékes barátom,ha a szexre gondolsz,működött,de csak néhány pózban. Ha magára a kapcsolatra,akkor elég nehéz volt nekem megbirkózni azzal,hogy a srác kivan lelkileg...Ez volt az egyetlen,ami nagyon nehéz volt,látnom,hogy milyen rosszul áll hozzá,de hiába próbálkoztam rábeszéléssel,vagy bármilyen segítséggel,nagyon ki volt készülve,pedig nem egyik pillanatról a másikra került kerekesszékbe. Szóval evvel nem sikerült megbirkózni,pedig nagyon szerettem volna...De ez két emberen múlik:(
2013. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem oszt nem szoroz, hogy szekben ülsz vagy protezist hasznälsz. A lenyeg, hogy mindketten tudjatok alkalmazkodni egymäshoz. Szerintem...
2021. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!