Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok/nok, ti megsertodnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/nok, ti megsertodnetek ezen a megjegyzesen? Tovabb tudnatok lepni vagy nagyon rosszul esne?

Figyelt kérdés

Randizok valakivel, akirol eddig azt gondoltam hogy nagyon tetszem neki.

Ma volt a harmadik randink, es arrol beszelgettunk miert nehez part talalni manapsag. O mondta hogy a mai lanyok nagyon felszinesek , pemzehesek blabla. Mire en mondtam neki, hogy nem minden lany ilyen, csak nyilvan nem a legszebb noket kene csak eszre venni.

Erre azt mondta o " nemcsak a legszebb noket veszi eszre, pl most is velem randizik.es hogy az nyilvanvalo hogy nem vagyok valami elkepesztoen szep, de persze csinos vagyok."

Lehet hogy nem ugy ertette , de nekem ez akkor is nagyon rosszul esett es en ezt nagyon nagy taplosagnak tartom.

Nyilvan mindig lesznek szebb nok de azert en sem vagyok egy banyarem... Ti magatokra vennetek egy ilyen megjegyzest?


2015. nov. 24. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pont hogy az intelligens csajoknak-fasziknak nincs komolyabb kapcsolatuk. És nem azok a feltétlen intelligensek akik elolvastak 3 könyvet meg kiszámolnak valamit.... Az már másabb ha valaki átlag feletti kinézetű és átag feletti a gondolkodása is :) Ők kitűnnek a tömegből és amíg lehet kerülik őket mert ha valaki veszi a bátorságot hogy beszélgessen vele vagy megpróbálja felszedni az vagy hülye mint a segg óriási egóval vagy pedig hasonló kaliber mint Ő...

Ennyit erről...


Rólad meg a csajról nem tudok mit írni szerintem hülyeségen sértődtök meg.

2015. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!