Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 feletti hölgyek nálatok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

30 feletti hölgyek nálatok mi az elvárás egy férfinél ezt mindig csak a tiniknél vagy 20-as kategóriánál látom?

Figyelt kérdés
pontosabban mi kell meglegyen minimum egy férfiban mi a minimum kategória csak pár példa : mondjuk legyen lakása vagy elég ha albérletben él vagy élhet a szüleinél is vagy legyen BMW mert a Trabantba ciki beszállni vagy ne legyen sörhasa legyen kockás netán legyen kigyúrva legyen tetkója vagy sem vagy legyen értelmiségi netán elég ha szakmunkás legyen munkamániás hozza haza a sok pénzt vagy inkább ne legyen semmi de sokat legyen veletek vagy tudom is én mi a minimum elvárás egy kicsit leírva légyszi ! Természetesen kort is kérnék ha lehet !

2015. dec. 12. 17:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Méghogy nincsenek egekben a női elvárások!
2015. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Legyen önàlló élete, nem érdekel, hogy mivel foglalkozik ha ő úgy gondolja, hogy szereti/elégséges neki.

Legyen jó humora, és legyen inteligens.

Ami a legfontosabb belső tulajdonsàg az az, hogy legyen őszinte.

Külső tekintetében igazàbol ne legyen kórosan elhízva, vagy 20 kiló. Még ezen a skàlàn is úgy gondolom kényelmesen lehet mozogni.

Legyen àpolt és ez a legfontosabb.

Ha talàlkozom egy férfival én is megpróbàlom a maximumot kihozni magamból a màsik fél megtisztelése gyanànt is.

Amit én elöször megnézek az a tekintet. Nekem az nagyon fontos.


Nos...igazàból ennyi.


29N

2015. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11,


melyik elvárás a túlzó neked?


nem vársz el hasonlót egy 30 éves nőtől?

2015. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 yakuza007 ***** válasza:
Igen is hogy ahogy idősödik az ember egyre több lesz az elvárása.Anyagilag,illetve lelkileg is.Ezt felesleges tagadni.Az egyszerű-átlagos nők még csak lehet hogy megelégednek azzal ami marad,de aki igencsak szemrevaló és még esze is van,annak szinte lehetetlen a vágyait teljesíteni 31/F
2015. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nos kerted egeszitsem ki hat jo. a munkalya olyan amilyen. azt dolgozik amit tud. nem kell hogy tobb legyen mint ami. ha o elfogadja onmagat en is elfogadom ot. csak erezzem hogy mindig szeret. igy mar jo??? igazabol engem nem a penz es karrier erdekel azt az elvet vallom hogy mindent eggyut epitsunk abbol amink van. nem vagyom luxusra csak annyi legyen hogy ne szukolkodjek. nincsenek hatalmas igenyeim csak szeretetre vagyom. es ha 30 folott mas nem igy latja az mar baj. a karrier es luxus vagy elnyomja a szeretetet. en igy latom.
2015. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
15-12es ez az ôszinte és a sztem megfelelô ideális Nô,és Nôi elvárás.Vannak.Bár én férfi vagyok 34 éves,de pl én egy epitkezésen dolgozok,szeretem a munkám,igaz kulfôldôn dolgozok,de azért mert esetleg poros vagyok a munkámba vagy ilyesmi,attól még ápolt vagyok normális ôltôzkôdéssel,nem járok drága autóval,pedig megtehetném,de ettôl fuggetlenul van még jôvôbeli elképzelés,és tisztelet a Nôk iránt.pedig csak egy épitôipari munkás vagyok:)
2015. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
12# köszönöm teljesen elfogadható ahogyan előttem is írták És Jeliska19 vagy 15# nem tudom , hogy a jobb neked is köszönöm a kiegészítést azt furcsállom kicsit mindenki kihagyta a minimum magasságot amit elvár egy férfitől pedig mivel én nem vagyok túl magas 179 gyakran azt látom ez kevés a nőknél vagyis 10 centivel tervezhettek volna magasabbra is az őseim :D !
2015. dec. 14. 19:50
 18/20 anonim ***** válasza:
nos kerdezo nyugi sz.tem a magassagon semmi sem mulik. ne okold az oseid ugy vagy jol ahogy vagy a szexben nem akadaly a tobbit meg sza... le. max ne hagyd majd a parod 20 cm magas cipobe melled alni!!!! :)))
2015. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A hetes egyedül fog maradni. Kíváncsi vagyok, hogy cserébe mit tud nyújtani. " Legyen autója 3-5 éves" :D Vicc. Magyarul rendelkezzen egy majdnem zsír új autóval, albérlete legalább legyen, vicces, szórakoztató, falja kanállal az életet. Hát anyukám akik ezeket az elvárásokat teljesíteni tudja ember legyen a talpán. Kérdeznék is valamit: Neked van autód? Tudsz vezetni, főzni? Esetleg idegen nyelv. Rád lehet-e bízni a házat, el tudod-e szórakoztatni egyedül magad. Nekem úgy tünik, hogy te is az a fajta nő vagy aki mindent a férfitől vár el azzal a szöveggel, hogy " te vagy a pasi". Nevetséges. :) Én egy karrierista férfi vagyok kb mindenem megvan, de még nekem sincsenek ekkora elvárásaim. Kár, hogy manapság nem emocionálisan közelednek egymás felé az emberek hanem elvárások tömkelegével.
2015. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#13 igen nagy elvárások. Magyarországon az átlagfizetés 150e nettóban, és ezt a dolgozók java része nem éri el. Ebből nem lesz senkinek sem lakása 30 évesen, csak akkor ha 16 éves kora óta minden fillért eltesz, avagy ha a szülők besegítenek. De az meg milyen élet, hogy 14 éven keresztül, csak dolgozol, dolgozol és semmit nem költesz magadra? avagy eladósodsz 15 évre!


Nem, én nem várok el ennyit egy nőtől. Külsőleg legyen szimpatikus, értékrendje legyen a helyén, ne legyenek elszállt, teljesíthetetlen vágyai.

2015. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!