Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ha szexet kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha szexet kerestek egy társkeresőn, akkor milyen levélnek örülnétek a legjobban? Vagy úgyis csak a külső számit?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 12:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nekem még mindig nem a szép nő a lényeg, csak ne legyen már ronda


ja és fél éve járok kondiba, ugyhogy igazán széttehetné már valaki, aki nem ronda.


nem azért küszködtem már ennyit.

2015. dec. 24. 12:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Írtad h ronda vagy,akkor nem várhatod h egy "nem ronda nő" széttegye neked a lábát!

Az meg h pl a tested jó az csak egy dolog! Ha csunyácska vagy az nem ér semmit. Na meg ha egy bunkó vagy pl meg sajnáltadod magad nem kellessz normális gondolkodású "nem ronda" nőnek. Ha van lóvéd akkor kelhetsz egy jó nőnek aki a pénzed szereti.

Ha meg annyira csak dugni akarsz menny sextárskeresőre v kupiba. Ott kapsz szég nőt!

2015. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Neked nem kell a hányinger, akkor miért olyan nehéz megérteni, hogy a nőnek sem kell?
2015. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"egyébként hidd el, bőven elég a külső, az mellékes, hogy az illető hogyan dug. "


Na, ezt így eldöntötted, akkor most mi is a kérdés?


Egyébként rólam: volt pár év az életemben, amikor szexpartnert kerestem (most az legyen mindegy, hogy miért). Qrvára nem érdekelt, hogy hogy néz ki a pasi, leveleztem, cseteltem pár napig vele, és ha ez az idő alatt fel tudott izgatni szexuálisan (agyban!), akkor találkoztam vele. Ha nem, akkor elköszöntem tőle.

Ne kérdezd, hogy mivel tudott felizgatni, mert arra nem tudok válaszolni, viszont elmondhatom, hogy mivel nem. Rinyálással, nyávogással, picsogással biztos nem.

2015. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!