Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lányok! Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok! Veletek volt már olyan, hogy azért voltatok egyedül, mert?

Figyelt kérdés
...nem mert nálatok kezdeményezni pasi?
2016. jan. 3. 00:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Persze, sokan félnek ha egy nőnek egészséges a magabiztossága, és tudja mit akar, ismeri az adottságait. Jelenleg két férfi is udvarol, az egyik velem egykorú, tuti a magabiztosságom és taplraesettségem miatt nem kezdeményez. Viszont a másik aki 24 lehet bár egy kétszer finoman jelez, de szerintem neki is túl nagy falat vagyok.
2016. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"nőnek egészséges a magabiztossága, és tudja mit akar, ismeri az adottságait"



ez pontosan hogy csapódik le?

2016. jan. 3. 00:32
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Tudom, hogy szexi vagyok, és ki is használom ha kell. Nem vagyok az a kos törékeny, sérülékeny ember.
2016. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

na hát nekem meg pont ez tetszik egy nőben :) Elegem van már a "nyafikból".


De egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy van egy gyönyörű, egészséges önbizalommal rendelkező nő, és egyedül lehet emiatt. Mármint az "ereje" miatt.

2016. jan. 3. 00:38
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Pedig sok a töketlen pali...
2016. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
NA ha már így témánál vagyunk, mit s hogyan kellene csinálni?
2016. jan. 3. 00:40
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Kedves válaszoló... Te nem egészségesen vagy magabiztos, hanem egosta. Szép estét. :)
2016. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Egoista mert tisztában vagyok saját magammal, hát jólvan
2016. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kötekedést nem tűrök meg. feltettem egy kérdést, abban a témában lehet beszélgetni. Mi lenne, ha egyszer egy kérdés alatt véletlenül nem törne ki a balhé...?
2016. jan. 3. 00:42
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

mit tegyen?

hát kezdeményezzem, a módszer teljesen mindegy, legyen egyedi

2016. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!