Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lányok! Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok! Veletek volt már olyan, hogy azért voltatok egyedül, mert?

Figyelt kérdés
...nem mert nálatok kezdeményezni pasi?
2016. jan. 3. 00:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Hidd el, hogy töb töketlen nő van, mint pali. A nők azt hiszik, azzal szereznek érdemeket maguknak a szemünkben, ha eljátsszák az öntudatos, keménykezű, határozott nőt. Egy nőnek kifinomultnak, bájosnak, kedvesnek, gyengédnek kell lennie. Ebben rejlik a szépsége mivolta. Nem abban, hogy azt hiszi, minden férfit irányíthat, mindenkit egy kalap alá vehet, azért, mert ő nő, és mivel a gyengébbik nemet képviseli, kompenzálhat kénye-kedve szerint.
2016. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
*több
2016. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

Bizonyára volt olyan, hogy valaki nem mert nálam kezdeményezni, pedig szeretett volna, de mivel nem kezdeményezett, ezért nem tudom, hogy volt-e már ilyen velem :D


Egyébként én a magam részéről az a fajta vagyok, aki nagyon szívesen megteszi a kezdő lépést, ha azt látja, hogy csak egy kis bátorításra van szükség. De ha valakin azt látom, hogy ténylegesen megfélemlítem, akkor nem fogok én sem semmit csinálni, mert mégis, hogy legyen egy egészséges, kiegyensúlyozott kapcsolatunk? Félni fog tőlem élete végéig, és jól betanított kiskutyaként csinálja, amit mondok neki, nem mer szembeszállni velem? Erre nincs szükségem, és valószínűleg emiatt sem merték egyáltalán a vonzalmukat kifejezni az esetleges érdeklődők, nemhogy egyáltalán puhatolózni, mert érezték, hogy ezen a téren "kevesek" lennének nekem.


Mellesleg szerintem hülyeség így megmondani, hogy egy nőnek ilyennek vagy olyannak kell lennie, mert a szépségét az adja meg. Persze, valakinek igen. Én egy harsány, impulzív személyiség vagyok, röhejesen néznék ki finomkodva és halkan megbújva egy sarokban, ahol nőiségem hideg szépségéből nézem az alantas pórnépet. Mindenkinek olyannak "kell" lennie, amilyen a személyisége, a viselkedését is ahhoz érdemes igazítania. Megtalálja a magához való társat úgy is, és kisebb a csalódás esélye.

2016. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen ezt kapják a szép nők Magyarországon:) Én már rég elhúztam onnan és érdekes módon azonnal találtam párt pedig ugyanolyan maradtam: D Sőt még szépültem is.
2016. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

sokan keverik a magabiztosságot az arroganciával.


igen, egy magabiztos nő lehet kedves ÉS önálló.


a férfiaktól is ugyanezt várom el. se a macsóság, se az önkéntes lábtörlőség nem vezet egyenlő és felemelő kapcsolathoz.

2016. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Te nem egészségesen vagy magabiztos, hanem egosta. Szép estét. :)" --- :)


"Egoista mert tisztában vagyok saját magammal, hát jólvan"---Nem úgy tűnik, de OK :)


"Jelenleg két férfi is udvarol, az egyik velem egykorú, tuti a magabiztosságom és taplraesettségem miatt nem kezdeményez. "---akkor, hogyan udvarol? Ütik egymást a szavaid, talán ezért írták, hogy nem vagy tisztában magaddal sem :)

2016. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

biztos jó egymást kifikázni,


de lehet olyan, hogy nagyon kétértelmű, homályos jelzéseket küld a férfi, vagy bámul, de meg se szólal, nem kérdezi meg, hogy eljössz-e velem valahova.

2016. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen volt. Régimódi vagyok. Szép nőnek tartanak. Azt gondolom egy férfinak mégse az a dolga, hogy szép legyen. Nem feltétlenül egy Richard Gere-t képzelek el magam mellé. Sokan azt hiszik ez a fontos. Ezért inkább azok szoktak próbálkozni, akik vagy jóképűnek érzik magukat, vagy tudják, hogy nem jóképűek, de tapasztalták, hogy nem is ez a fontos. Belőlük kevés van.20+N
2016. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
szép lányok..kinek mi a szép:( sajnos igen. ilyenkor én valamilyen módon jelezni szoktam nekik hogy "hahó én is benne lennék, csak bátran." Néha működik, néha nem:D Ha valaki már nagyon félős azzal nagyon nehéz bármit is kezdeni..
2016. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!