Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal korom ellenére (21)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korom ellenére (21) sokat fogytam (kb.50 kiló). Ez a testemen is meglátszik. Megismertem valakit, szeretnék vele őszinte lenni, de félek, hogyha az első randin elmondom ezt neki, akkor már nem fogom érdekelni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 14:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Srác (csaj? F/N?), ha valahogy ez szóba is kerül valahogy, semmi szégyellnivalód nincs, épp ellenkezőleg: az, hogy képes voltál ilyet véghezvinni, az nagy önuralomról és akaraterőről árulkodik, ami a legtöbb ember szemében (enyémben legalábbis) becsülendő.
2016. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Igazából úgy szeretném, hogy valahogy felhozom, mert tényleg szeretnék vele őszinte lenni. Mert én is ezt várom el mástól
2016. febr. 2. 16:08
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az én helyzetem kicsit más, de azért elmesélem...

Én a terhességem alatt híztam több mint 30 kilót (terhességi szövődmény miatt, nem tehettem róla az orvos szerint sem). Nagy nehezen sikerült visszafogynom az eredeti súlyomra (gyerek mellett azért nem volt egyszerű). Közben a házasságom megromlott, elváltam. Lett új kapcsolatom. És nem titkoltam a párom előtt, hogy milyen súlyváltozásokon mentem keresztül, már csak azért sem, mert együtt is terveztünk gyermeket (már úton is van), és szerettem volna, ha tudja, hogy bizony előfordulhat, hogy sokat fogok hízni, bár mindent megteszek ellene, de benne van a pakliban. És így azt is tudja, hogy ha így is lenne, akkor is vissza tudok fogyni idővel.

2016. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek
2016. febr. 2. 16:39
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ha elmondod, tudni fogja hogy kover voltal és innentől nem fognak akarni semmit mert


1.barmikor elhizhatsz ujra

2.az ilyen vekonysag “nem ér“ mert nem természetes vékonyság :(

2016. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Elhízni biztosan nem fogok újra,mert teszek ellene nap, mint nap. A második részt kifejtenéd részletesebben?
2016. febr. 2. 18:15
 17/22 anonim ***** válasza:

#16


Sajnos a nők csak azt tekintik vékonyágnak ami "alapból van" vagyis mindig is vékony volt a figura. Ha már voltál elhízva akkor onnantól csak kövér lehetsz aki éppen le van fogyva... De hízékony vagy ami alapból kasza, mert így hogyan lehet majd az elvárt vizilabdázó/Bruce Lee testalkatod...? :(

2016. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nő vagyok :) Az alkatom nem hízékony, csak sajnos úgy alakult hogy egy betegség következtében felborult a hormonháztartásom,ez vezetett a hízáshoz. Ebből már sikeresen kikezeltek pár éve.
2016. febr. 2. 18:28
 19/22 anonim ***** válasza:

#18


Akkor nem kell aggódni, nőknek elnézik a dolgot. Örülj, hogy nem vagy csávó. Ott ha lefogytál akkor sem tekitenek semmibe, mert "ebből hogy lesz vizilabdázó test?"... Csak egy segec a zsidók közt, semmi több.

2016. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell szégyellni, erre inkább legyél büszke! Aki meg emiatt elfordul tőled az meg sem érdemel.
2016. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!