Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most en vagyok a hulye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most en vagyok a hulye, hogy igy felreertettem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel joban vagyok es mostansag sok idot toltunk egyutt, total tetszik es annak alapjan ahogy viselkedett velem, azt hittem, hogy en is bejovok neki.

Pl

Amikor tarsasaggal, jo baratok, elmegyunk szorakozni, szinte csak velem beszel.

Meghivott etterembe, es o fizetett.

Sokszor talalkozunk kettesben is, es o javasolja a felet.

Sokszor megerint, meg az arcomat is.

Feltekeny, merges, ha mas pasikat szoba hozok, ha esetleg beszelgetek valakivel, akkor tuti odajon o is.

Megosztotta velem a titkait, hogy hogyan erez dolgokrol.

Romantikus, tancolt velem ejfel utan az utcan, ahogya filmekben.

Aggodott ertem, hogy hogyan jutok haza, altalaban facebookon chatel velem,amig haza nem erek, ha keso este van.

Szoval ilyesmik.

Aztan ma delelott 11korul kuldott nekem egy uzenetet,hogy kuldott sms-t egy csajnak akit mindketten ismerunk, esmi a velemenyem rola.

Fiuk,most oszinten, amit leirtam, az tenyleg csak haveri viselkedes? Vagy csak en ertettem felre?


2016. febr. 16. 22:01
 1/9 Evergrey ***** válasza:
Vagy tesztelni akar, hogy féltékeny leszel, vagy sem, vagy egyszerűen megunta, hogy nem jutott veled sehova, és továbblépett.
2016. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tesztelni? Igy?

Ha egy masik csajrol dumal nekem, en nem fogok utana futni.

2016. febr. 16. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a pajtizás 3 hónapnál rgebb óta tart, akkor konkrétan valóban arról van szó, hogy megunta, hogy nem juttok előbbre. 3-4 közös program után már nem árt ha van szex. Sőt, Árt ha nincs.
2016. febr. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tavaly november ota tart ez. Es eddig folyamatosan arrol beszelt, hogy mennyire nem akar senkit most, mert uj allast kell keresnie, utana meg tul elfoglalt lesz.
2016. febr. 17. 07:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Neked lehet belefér ez a viselkedés, én ilyen pasitól, aki már most így játszmázik, ráadásul már ismerkedés fázisban féltékenykedik, biztos, hogy nem akarnék semmit, soha.. Ez idővel csak rosszabb lesz, élhetetlenek az ilyen fazonok. Szerintem jobban jársz, ha megmaradtok havernak...


De te tudod, ha akarsz tőle valamit így is, és tudni akarod, hogy álltok, kérdezz rá, maximum kellemetlen lesz egy kicsit, de nem fogod többé rágni magad azon, mi van köztetek.

2016. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elbalfaxoskodtad, kérdező. Nem haverkodni kellett volna, hanem tisztázni, h mi van köztetek. Így jártál, a másik csaj biztos nem tökölődött ennyit, hanem egyértelmű volt, ő nyert. Majd máskor ügyesebb leszel.
2016. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy igazam van, de volt már tapasztalatom olyan férfiakkal, akik egyáltalán nem szeretnének elköteleződni (tipikusan a munkára fogják), félnek a párkapcsolattól, de kell nekik egy ilyen mintha-barátnő, akihez egyébként ragaszkodnak, érzéseik vannak, féltékenyek is...

A tipikus ideológia a dolog hátterében az, hogy "MOST nem vagyok alkalmas kapcsolatra, de majd egyszer az leszek, a nő várjon rám, addig is feleljen meg neki ez a mintha-kapcsolat".


Ha ő is ilyen, akkor nagyon is bejössz neki, de ő az, aki képtelen felvállalni a kapcsolatot. Saját maga miatt, nem miattad. Mivel te valós kapcsolatra vágysz, addig fog tartani a dolog, amíg te bírod. Neki ez így kényelmes. Ha döntési helyzetbe kerül, kihátrál, tagad, ő nem is gondolt semmire, csak barátkozna, de belül megeszi a fene, hogy neked miért nem felel meg az általa kínált kapcsolati minta. (Kívülről is láttam ilyen jellegű kapcsolatot, ott maga a férfi mondta el, hogy mit vár a nőtől, és azt is, hogy soha nem vállalná fel előtte nyíltan.)

2016. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, és az utolsó válaszolóval egyet értek ( bár én sem értem ezt a keszekusza gondolkodást). Biztos, hogy bejössz/bejöttél neki.

26 L

2016. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Asszem hanyagolom ezt a dolgot, erre igazan nincs szuksegem.
2016. febr. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!