Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha innátok egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha innátok egy kis sört randi előtt?

Figyelt kérdés
nem alkoholizmusról van szó, csak gatlasoldaskent.
2016. márc. 13. 00:00
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
13%

nem

csak old meg,hogy ne legyen sör szagod,mert az a gáz

2016. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha én innék, vagy ha te innál? :D Én biztos nem innék a helyedben, mert rohadtul érezni a sörszagot, hangulatoldásképpen viszont közösen ki lehet próbálni egy jó kis HP-t, ilyenkor a randi résztvevőinek nyelve igencsak megszalad.
2016. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 VirágésBence ***** válasza:
A sörszag nem túl jó, de pár korty bor simán jöhet, nem kell berúgni, de kioldja a félelmeket és magadat adhatod.
2016. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Hát én nőként biztos nem innék randi előtt, pláne nem sört és tegye már meg a másik fél is, h nem bepiálva, büdösen jön randira, mert gátlást kell oldani.


Ennyi erővel be is szívhatnál. Nem masszív drogosként, hanem csak "gátlásoldásként", érted.

2016. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem javaslom. Ha randin megérezném, hogy ittál függőnek néznélek és elásnád magad előttem. Még ha sikerülne valahogy elhitetned, hogy gátlásoldásként volt az is gáz, könyörgöm egy randit nem kell túlizgulni. Az nem valami hú de nagy dolog.
2016. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előtte nem,de ha beültök egy pohár borra valahová,akkor nem gond.
2016. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább egy felest guríts le. (Minőségit)
2016. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Én randi előtt nem szoktam izgulni, de ha valami miatt mégis izgulok, akkor inkább felest tolok le előtte. A sörtől pisilnem kell sűrűn illetve felpuffaszt, mivel szénsavas, sokkal jobb valami gyors töményebb.
2016. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pálinka is büdös. Nincs is vonzóbb egy piaszagú nőnél, szánsájndoll. Hiába tolod ezerrel az orbitot meg fújod a parfümöt, csak egy ócska kis piás lotyónak fogsz tűnni.
2016. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es, honnan veszed, hogy nő vagyok? nem tudhatod. de igazatok van, mindenkinek :)

nem kell túlizgulni, csak köztudodtt, hogy jobban megy az ismerkedés alkohol társaságában.

2016. márc. 13. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!