Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon találhatok olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon találhatok olyan férfit, aki ezt képes lenne elfogadni?

Figyelt kérdés
Régen az volt az általános, hogy házasság előtt nem volt szex. Ha én ehhez az elvhez szeretném tartani magam, szerintetek a mai világban akadhat olyan férfi, aki annyira komolyan gondolná velem, hogy ezt bevállalná? Az a problémám, hogy eddig csak olyan pasik próbálkoztak nálam, akiknek egy újabb skalpról szólt volna az egész, így eléggé kiábrándultam a mai "szokásos" ismerkedésből.
2016. márc. 19. 07:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de pl. azt hogyan viselnéd, ha az adott pasi már nem lenne szűz. Vagy Neki is annak kell lennie?
2016. márc. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Zsákbamacskát nem veszünk!Nem fogsz ilyen pasit találni.
2016. márc. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem, neki nem. Itt az a lényeg, hogy nem szeretném azt, hogy valaki egy szimpla ly..ként tekintsen rám. Mert eddig vagy egyből nyíltan megmondták, hogy le akarnak fektetni, vagy ami a rosszabb, állította, hogy komolyan gondolja, aztán kiderült, hogy ez volt a beetető szöveg. Ezekből van elegem
2016. márc. 19. 07:39
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Végülis akár találhatsz is, de nem az utcán, hanem valamilyen gyülekeztben nagyobb eséllyel, persze véletlenszerűen belefuthatsz, de nemhiszem, hogy nagy sikered lenne pl. egy bulliban "szokásos" ismerkedési rendhez szokott pasi, mikor 1-2-3 randi után felhoznád a témát lehet, hogy furcsán nézne Rád. Persze ha nagyon bejöttök egymásnak akármi lehet...
2016. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen ferfi. Es szived joga azt tenni,amit szeretnel. Megertem a csalodottsagod is a mai skalpvadasz pasik miatt. De kibirnad a hazassagig?es o is?Szereted,vele vagy es megtudjatok allni ,hogy megalltok a pettingnel? Vagy az sincs? Mennyi ido utan mennel hozza? Mi van ha kiderul utana szexualisan nem passzoltok?Ugyanugy csalodott lennel. Sztem nem kell feltetlen az eskuvoig varni, de jarj hosszabb idot a srccal mielott, ha nem gondolja komolyan lelep.
2016. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

". Itt az a lényeg, hogy nem szeretném azt, hogy valaki egy szimpla ly..ként tekintsen rám."


A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Nehogy már azért ne akarj valakivel házasság előtt lefeküdni,mert csak lyuknak nézne.

tessék ismerkedni,fogsz találni normális pasit,aki komolyan gondolja.

Viszont ezzel a dumával,hogy házasság előtt semmi szex.hülyének fognak nézni.

Találhatsz-e olyat?

Igen.

Tűt a szénakazalban,hajrá...

2016. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy szűz sráccal volna szíved ezt megtenni? Te az vagy még, vagy már csak azért csinálnád így, mert beleuntál a kalandozásokba?

Mi van ha nászéjszakán derülne ki, hogy totál nem jó vele a dolog? Elég rizikós. :D

2016. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Meg egy kerdest kihagytam. Te nem gondolnal a hazassag utan arra ,hogy vajon milyen lehet mas pasival? Mert sztem igen;)
2016. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

Tudom, hogy nem biztosan jó irányba indulok el, ha ezt csinálnám, de pl. volt barátom is...lebukott, hogy tartott mellettem csajt szexre, mert ugye azt tőlem nem kapta meg. Pedig randiról randira haladtunk azért , mert megbízhatónak tűnt, de nem akartam elsietni. Ő sem tudott várni, pedig még csak 2 hónapot sem voltam vele. Ami viszont igaz, hogyha később derülne ki, hogy nem passzolunk ilyen téren, az is gondot okozna, nyilván egy házasság is rámehetne. Szóval fogalmam sincs mi a helyes, de eddigi csalódások elvették a kedvem.

2016. márc. 19. 08:01
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

hallgass a megérzéseidre. várathatod is. el is mondhatod neki, hogy nem veszed könnyen, hogy kivel fekszel le.


de a házasságnak mi köze ehhez? mély bizalmatlanságot éreznék, ha így kéne bizonyítanom. amúgy nő vagyok.

2016. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!