Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon találhatok olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon találhatok olyan férfit, aki ezt képes lenne elfogadni?

Figyelt kérdés
Régen az volt az általános, hogy házasság előtt nem volt szex. Ha én ehhez az elvhez szeretném tartani magam, szerintetek a mai világban akadhat olyan férfi, aki annyira komolyan gondolná velem, hogy ezt bevállalná? Az a problémám, hogy eddig csak olyan pasik próbálkoztak nálam, akiknek egy újabb skalpról szólt volna az egész, így eléggé kiábrándultam a mai "szokásos" ismerkedésből.
2016. márc. 19. 07:33
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Volt barátom 30 éves, én 22. Annyit mondtam neki már az elején, hogy nem szeretném elkapkodni, nekem nagyon fontos a bizalom. kb. 15 randink biztosan volt, kezdtem benne megbízni, ezért - igaz fokozatosan-, de haladtunk előre minden téren. Pontosan azért, mert kezdtem bízni, és mert nem akartam őt se felhúzni a semmire, meg aztán én is vágytam rá. Akkor ez a házasságos dolog eszemben sem volt, úgy gondoltam ha ilyen szépen halad vele tovább a dolog, akkor emeljünk még egy szintet, ismerjük meg egymást még jobban. De közben derült ki, hogy ezt a 1,5-2 hónapot nem bírta ki, annak ellenére sem, hogy egyre többet és többet haladtunk. Egyébként nincs semmilyen vallási meggyőződés mögötte, és frigid sem vagyok, pusztán félek attól, hogy így átverjenek. Lehet maradi vagyok valamilyen szinten, mert ha lesz egy barátom én onnantól csak rá koncentrálok, nem randizgatok és nem is flörtölök mással, hanem azon vagyok, hogy mit lehet kihozni a kapcsolatomból. Sajnos eddig soha nem ezt kaptam vissza, így arra jutottam valahogyan meg kell védenem magam a csalódásoktól.

2016. márc. 19. 11:15
 22/30 anonim ***** válasza:
62%
Találhatsz simán. Én is hasonló vagyok, bár nem teljesen ilyen. Jó persze, mindenki azt mond magáról neten amit akar, vágom. Én a házasságig nem várnék vele, de amíg nincs olyan szinten a kapcsolatunk, addig biztos. Kicsit régimódian, én egy emberrel szeretném ezt megélni. Az előző párommal majdnem 3 évig voltunk együtt szex nélkül :D Szóval, simán találsz ilyet, mást is ismerek aki hasonló. Az meg nagyon jó ha azért egyes dolgokat bevállalsz, szerintem egy petting mellett azért ki lehet bírni mindkét félnek amíg nem 100% biztosak a dologban. Aki meg rád akarja erőltetni, azzal ne foglalkozz :) Sok sikert :)
2016. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
O nem a parod, a baratod hanem a randipartnered volt. Es a helyedben nem csodalkoznek hogyha 15 randi alatt 2-3szor felhuzol egy ferfit majd otthagyod azzal, hogy "kedvellek nagyon jo, de nekem meg bizalom kell", megy es lefekszik massal. Hiszen kapcsolatban sem voltatok, hozzad kozel kerulni nem lehet (egy ido utan ez testi kozelseget is kell hogy jelentsen!), kanossa tetted, logikus hogy kotottsegek nelkul elintezi mashol. Ez nem igy mukodik. Ahogyan engeded kozel magad a masikat beszedben,testileg is kell. Apro erintesekkel, csokokkal majd kesobb a szex kulonbozo fajtaival. Neked nem a szexel van a bajod, hanem tavolsagtarto vagy es ezt mindenki erezni fogja.
2016. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Régen az volt a szokàs:)) Lànyos apuka lebizniszelte a fius apukàval vagy a fiúval a hàzassàgot jó esetbe kikérte a làny véleményét de a csűr mögött a szàntó föld végén a gyümölcsfa alatt a széna kazalba sok làny esett szégyenbe, na meg ment a félre szex is minden faluba volt hogy a szomszéd asszony hengerébe jobvan dolgozott a dugattyú.
2016. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, szerintem jol gondolkodsz, miszerint egyszerre csak egy fergira koncentralsz es igyekszel belole a legjobbat kihozni. Nincs ertelme sietni a szexszel, az igazi, tartos kapcsolat alapja, hogy lelki sikon egymasra legyetek hangolodva, barmirol a vegtelensegig is el tudjatok beszelgetni. Egyszer hallottam valami olyasmit, hogy az a komoly kapcsolat, ahol 2 hetig egyutt leve kibirod valakivel, anelkul hogy egymashoz ernetek, es megis boldogan, tartalmasan telik az ido. Tehat kvazi a szexen kivul is jol erzitek magatokat egymassal. Szerintem a korai szex hozzajarul ahhoz, hogy az ember szerelemnek higgye a szimpla szenvedelyt, hiszen ha jo a szex, elvezed a kapcsolatot, de ez csak ideiglenes, kesobb rajosz, hogy a kapcsolatot szinte csak ez az egy dolog toltotte meg, en igy jartam, utolag ugy gondolom, ha varok vele, hamarabb rajovok, hogy azzal az emberrel nem is kellett volna belevagnom :-)

mindezek mellett a hazassagig varni szerintem butasag, varj addig, amig nem erzed elerkezettnek az idot, de ne kategorikusan a hazassagig, mar csak azert se, mert nem tudsz egy eles hatart meghuzni, kit szabad meg hazassag elott,,es mit csak utana. Ez a ferfi, aki 2 honapot nem volt kepes varni, ne folyasolja be a hozaallasodat, eretlen egy komoly kapcsolatra, ennyi.

Egyebkent, hogy a kerdesedre is valaszoljak, vannak ilyen fergiak, kollegam 29 eves es a hazassagig varni akar, vallasi meggyozodesbol. Egyebkent volt mar baratnoje, jokepu, tanult, muvelt ember. Szoval nem lehetetlen talani ilyet.

2016. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
64%
Lehet maradi vagyok valamilyen szinten, mert ha lesz egy barátom én onnantól csak rá koncentrálok, nem randizgatok és nem is flörtölök mással, hanem azon vagyok, hogy mit lehet kihozni a kapcsolatomból. Nem vagy maradi ilyen lànyra vàgyik minden rendes pasi.
2016. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Bence_ ***** válasza:

Szerintem a fejedben rakj rendet!

Gyerekkorodban ki mondogatta, hogy egy nőnek egy értéke van az pedig a szüzessége?

Az a gond, hogy felmerül benned, hogy teged bárki is egy lyuknak tart.

Barmilyen külső dolgot választhatsz, hozzá kötheted a szxualitasod csak a felelőségget tologatod. Se az esküvő se a jövő kedd nem menthet meg egy szélhámostól. Egyedül TE vigyázhatsz magadra. Akkor szerelmeskedj amikor úgy érzed neked ez jó, belül hang mondja. Megéri.

2016. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
én ugyan nő vagyok, de kocsit sem veszek anélkül, hogy előtte el ne vinném egy próba körre. el nem tudom képzelni, hogy úgy menjek hozzá valakihez, hogy előtte nem volt szex. és mit csináltok, ha házasság után derül ki, hogy nem passzoltok össze az ágyban? elváltok már egy hónap után? akkor meg mi értelme volt a házasságra meg a szexre várni hónapokig, sőt valószínűleg évekig?
2016. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én el tudnám fogadni
2016. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kedbes Kérdező:


utolsó hozzászólásodat is olvasva bátran merem állítani, kicsit sem hibáztál. Mondtad, lassú vagy, az is voltál, de ezért haladtál. A nagy korkülönbség nem biztos jót tett a dolgoknak, valamint az, h egy gyökeret fogtál ki.


20/F

2016. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!