Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon találhatok olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon találhatok olyan férfit, aki ezt képes lenne elfogadni?

Figyelt kérdés
Régen az volt az általános, hogy házasság előtt nem volt szex. Ha én ehhez az elvhez szeretném tartani magam, szerintetek a mai világban akadhat olyan férfi, aki annyira komolyan gondolná velem, hogy ezt bevállalná? Az a problémám, hogy eddig csak olyan pasik próbálkoztak nálam, akiknek egy újabb skalpról szólt volna az egész, így eléggé kiábrándultam a mai "szokásos" ismerkedésből.
2016. márc. 19. 07:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy meg elég önző vagy ezzel a felfogással, csak magadra gondolsz. Így megértem, hogy otthagynak. Talán nem úgy kéne gondolni egy párkapcsolatra, hogy csak te létezel, a másik fél meg minden kívánságodat lesi, hanem kompromisszumot kell kötni, adok-kapok effektus.
2016. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
kötöttem kompromisszumot, nem véletlen jutottam el vele is pl. pettingig,szóval nem azt csinálom, hogy csak magamra gondolok. Aztán csak kiderült, hogy ez sem volt jó.
2016. márc. 19. 08:18
 13/30 LazyJones ***** válasza:
100%
Valószínűleg találhatsz, igen. Hogy okos dolog-e ilyen határokat húzni? Szerintem nagyon nem. Én speciel nem vagyok egy kapkodós típus, jóval többször fordult elő, hogy a nő kezdeményezte, (néhányszor erőltette) a szexet, nem pedig én. Csak ha ezt valahol problémaként jelzem, hogy ez így zavaró, hogy a nők "lókolbásznak" tartanak, kb. mindenki kiröhög. Volt olyan, akivel több, mint egy évig vártunk, volt olyan is, akivel 1-2 hét után megvolt minden - egyiknél sem ez volt a döntő tényező. A kapcsolat komolysága fejben és szívben dől el, nem pedig az ágyban. Szerintem ne az esküvőig várj, hanem olyanokkal ismerkedj, akik tisztelik, és elfogadják azt a tempót, amit te is kényelmesnek érzel, korlátozások nélkül. De így, hogy esküvőig semmi...? Vagy az esküvő lesz elkapkodott, vagy valahol be fogja mondani a pasi az unalmast. Egy megalapozott házasság szerintem több évnyi együttélés után esedékes, de azt senkitől sem szabad szerintem elvárni, hogy 4-5-10 évig tartóztassa meg magát emiatt.
2016. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%

Az a helyes ha óvatos vagy az ismerkedéskor és nem adod könnyen magad,de azért előbb-utóbb sort kell keríteni a szexre is.

Különben én hajlandó lennék várni,ha nem is a házasságig,de addig mindenképpen amíg te az mondod,hogy most már itt lenne az ideje.:)

2016. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
98%

Valamennyit sok pasi képes lenne várni, szerintem még a 6 hónap is belefér, de a házasságig tartót ne várd el tőlük. Ennyi idő alatt az egymenet hanyatt homlok elmenekült már, megismered eléggé a másik felet ahhoz hogy megbízz benne ennyire. Az h az az egy majom átvert, ne pecsételje meg az életed további részét.


20/F

2016. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha pettingelsz a fiúval, de tovább nem mentek, az nem kielégítő számára, hiszen felhúztad, és aztán meg úgy hagyod.

A szex, a megfelelő emberrel a kapcsolat megerősítése, testi-lelki egybefonódás, hatalmas bizalom. Nem azt mondom, hogy fűvel fával kell, sőt! Nekem eddig hosszú kapcsolataim voltak, és nagyon sokat számít a jó szex. Hamar ki lehet szúrni, ki az aki csak arra játszik, olyan jól senki nem színészkedik.

Ha a nászéjszakán derül ki, hogy nem passzoltok szexuálisan, akkor mi lesz, egy életet éltek le úgy? Szerintem ez senkitől nem várható el, lehet szeret annyira, hogy hajlandó várni, de ha annyira szeret, akkor már meg is bízhatsz benne annyira, hogy lefeküdtök egymással.

Hány éves vagy?

2016. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gondold át. Attól, hogy házasok vagytok, ugyan úgy csalhat is. Szerintem várj 1-4 hónapot max, annyi már bőven elég, hogy lemorzsolódjanak a skalpvadászok. 29/f
2016. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is milliószor csalódtam már, de szeretem magam annyira, hogy olyan dolgot mint a szex, ne vonjak meg magamtól. Necces várni a házasságig, mert te sem tudhatod milyen lesz a másik féllel, ő sem tudhatja veled milyen, és ha rád került egy gyűrű, utána is simán tönkremehet a házasság, megcsalhat, ott hagyhat, így pedig feleslegesen vártál éveket rá. Ráadásul egy ilyen szűrővel olyanokat is kiszűrsz, akik amúgy tökéletesek lennének hozzád, tökéletesebbek mint az, aki esetleg kibírja házasságig. Essetek szerelembe, mond el neki, hogy neked fontos része ez az életednek, és úgy feküdj le vele hogy száz százalékig biztos vagy magadban. Mindenki csalódik, de ilyen szinten nem szabad érzékenynek lenni. Nem olyan hatalmas dolog a szex, hogy befolyásolja az egész életedet. Szóval ezen gondolkodj el!
2016. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%
Tulajdonképpen az a kérdés, hogy van-e olyan férfi, aki képes kellő ideig titkolni, hogy AZ kell neki. Igen, van ilyen férfi, de ezzel egyáltalán nem vagy beljebb.
2016. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
74%

Hogy a kérdésre is válaszoljak szigorúan: találni találhatsz, főleg vallási gyülekezetek, templom és társai körül keresgélnék a helyedben. Esetleg szoktak lenni ilyen ifjúsági dolgai minden egyháznak, na ott biztos vannak fiatal srácok.


Másrészt, ez mivel nem látom mögötte a vallási vagy egyéb meggyőződést, nettó baromság, és ne csodálkozz, ha eddig is csak negatív tapasztalatot szereztél, pl. az exeddel. Arról nem is beszélve, hogy biztos nem vállalnám fel, egy férfi helyében egy szűz lánnyal a házasságot. Annyi rajtad kívül álló ok miatt nem jöhet létre a szex, amiket nem is tudhatsz előre, hogy már egy hét múlva mehettek válni. Felesleges ezzel tönkretenni magadat. Egyszerűen csak meg kell tanulni választani, ha mondhatom így. Nekem pl. mindkét komoly kapcsolatomban volt szex kb. 5 nap után, mégsem hagytak el. Egyszerűen ne fiatalka, bulizós srácokkal kezdj, és ne 5. randi után hidd, hogy kiismerted.

És talán tanácsos lenne elbeszélgetnek egy pszichológussal.

2016. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!