Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után gáz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után gáz, ha a lány a közös programok alkalmával nem fizeti a saját részét?

Figyelt kérdés

Van most egy srác akivel találkozgatok. Elvisz vacsizni,kávézni,mozizni, vizipipázni,élményfürdő, karácsonyi forgatag stb...voltam párszor nála akkor meg bekészült kajával,nasival ,borral. Ezenkívül kisebb ajándékokat is szokott venni (virág, plüss..). Kicsit kezdem cikinek érezni,hogy én kb. semmit se adok bele a dologba, de őszintén bevallom , jól esik a kényesztetés. Az eddigi pasik max. a mekibe vittek el, vagy egy parkolóban a kocsiban dumálgattunk. A srác, már egyébként végzett az egyetemen, és dolgozik , én viszont még fősulizok, de persze ott vannak a szüleim is.

20/L


2015. dec. 31. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:

En mar a masodik randin meghivtam ot, vagy pl, amikor moziba mentunk o vette a ragcsit, en az uditot.

Manapsag teljesen felvaltva, lazan kezeljuk ezt a dolgot, sose vartam el, hogy meghivjon es kellemetlenul ereznem magam, ha nem viszonozhatnam.

2015. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb ezekre a helyekre egy lányt elvinni, mint egyedül elmenni. Neked jólesik, hogy kényeztet, neki pedig jó, mert örömet szerez neked ezekkel. Úgy gondolom, mivel ő dolgozik már, te még nem, fel sem merülhet az, hogy fele-felében fizessétek. Én már 43 éves vagyok, és még sosem volt olyan, hogy bármit felesben fizessünk egy lánnyal. Ez kapcsolat, nem üzlet, ahol a pénzt számolgatni kell. Ha néha-néha te is megleped egy-két aprósággal, akkor már nem fogod cikinek érezni. És semmiképp se számolgassatok. 43 F.
2015. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Álompasi :) az a típus, amelyik sajnos már kihalófélben van:)

Szerintem ez így rendben van, annyit tennék hozzá, hogy néha meglepném a kedvenc csokijával, vagy amit szeret. Vagy egy jó masszázsal.

Párom imádja ha jól megnyomkodom a hátát, és látom örül az apró meglepiknek, legyen az egy finom süti, csoki, valami apróság. De ha megyünk valamerre, ő fizet, és fel sem merül hogy számolgassunk, felezgessünk.

44N

2015. dec. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az rendben van hogy kényeztet és ezt azért teszi mert eszébe jutsz.Ha te sehogy sem viszonzod ezeket akkor bele fog unni hogy csak ad de nem kap vissza semmit.Neked még nem jutott eszedbe hogy adj neki valamit?

Én is ezért nem készülök már semmivel.

Egyik csajom sem viszonozta.

Szóval ez nem kötelesség hanem ez szívből jön és ha neked ezek nem jönnek akkor érzések sincsenek még nagyon.

Vagy állitsd le hogy ne adjon annyi mindent vagy kezdj el te adni valamit.

Mert már te is gáznak érzed.

Azért érzed gáznak mert nem érzel semmit a srác iránt.Vagy tévedek?

2015. dec. 31. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki van saját keresete, neked viszont nincs, így tényleg nem várhatja el, hogy fizesd a részed, pláne akkor, ha teljesen magától lep meg ezekkel, nem te kéred rá. Viszonozni ezt meg tényleg lehet olyan figyelmességekkel, amik nem kerülnek sok pénzbe. De ha meg zavar, vagy bizonytalan vagy, akkor beszéld meg ezt vele.
2015. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom, én a második randitól kezdve fizettem a részem, és hülyén érezném magam, ha állandóan helyettem fizetne a barátom. Nyilván idönként meghív egy-egy kávéra, vacsira, de 90%-ban felesben fizetünk. Nekem sincs keresetem, de mindig van nálam elég pénz, hogy fizessem a részem. Neked kell tudnod, hogy így jó-e neked, de én "kitartottnak" érezném magam.
2015. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem első néhány alkalommal mindenki fizesse a sajátját, hacsak nem valamelyik fél fel nem ajánlja, hogy állja az egészet, aztán majd mikor már van bizalom, és nem anyagiaskodásról szól a dolog, akkor mindenki azt fizet, amit akar, anélkül, hogy a másik tárcájában turkálna.

Nekem volt olyan pasim, akivel mindig felesbe fizettünk, aztán mikor komolyabb lett a dolog hol ő fizetett, hol én, vagy összedobtuk a pénzt anélkül, hogy néztük volna, ki mennyit ad bele. De volt olyan udvarlóm is, hogy egyszerűen szabály szerint belebetegedett, ha nem ő fizetett valamit. Jó, gazdag pasas volt, meg minden, de nem csak italt meg kaját fizetett, hanem volt, hogy beszaladtam venni magamnak ezt-azt, és ragaszkodott hozzá, hogy azt is fizesse. De olyan is volt, aki kb velem fizettetett mindent, az azért elég gáz, főleg, hogy meg sem említette, hogy esetleg furán érezné magát emiatt (egyszer még a kajámat is megette, amit MAGAMNAK vettem SAJÁT pénzből)...

Szerintem mindenki fizesse a magáét addig, amíg komoly nem lesz a dolog, és akkor senki se érzi magát szarul vagy lehúzva.

2015. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a "beetetés" időszaka.... majd ő is megváltozik.
2016. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!