Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jó ha 30 ból 1 levélre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha 30 ból 1 levélre válaszolnak társkeresőn?

Figyelt kérdés
A képeim egész jók, többször kaptam már bókokat nőktől élőben (élőben nincs időm ismerkedni). Az adatlapom is egész jól néz ki,szerintem. Mégis a legtöbb nő meg sem nézi, amit írok. Mindez a 24-30 közötti korosztályban. 27 F.
2016. ápr. 21. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért is válaszolnának? Ők azért vannak fenn, hogy összejöhessenek álompasikkal és nem azért, hogy átlagpasikkal levelezzenek szánalomból.
2016. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos. Akkor írják ki (amúgy olyan 10/ 7 es vagyok külsőre, azt mondják), hogy Leonardo Dicaprio kell, nem megyünk az alá.
2016. ápr. 21. 19:49
 3/11 90-ben született F.. ***** válasza:
Sajnos a netes ismerkedés ilyen. Muszáj leszel élőben időt szakítani rá.
2016. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk kb 8, max 9-es vagyok. Nekem sem válaszoltak sokan, bár azért jó páran igen. Kettőből kapcsolatom lett, meg néhány d**ás. A két kapcsolatnál ugyan az volt a probléma. Csaj elájult, mert még eszem is akad, nem vagyok egy bunkó, főzök (szakács vagyok) ráadásul jól, az ágyban sosem volt panasz, sőt hallottam sokszor a bizonyos "húúúú"-t is... Nos ezzel csak az a probléma, hogy a csaj már az elején annyira beleéli magát az egészbe, hogy két hét után már oda van, egy hónap múlva vissza is, szerelmes, te vagy a legjobb, meg húú de jó vagy, ezt meg én átlátom... Mármint a lila ködöt, meg hogy gyakorlatilag úgy viselkedik, mintha legalábbis valami görög isten lennék, pedig rohadtul nem érzem magam annak, tök hétköznapi ember vagyok, olyan, mint bárki más. Viszont, kicsit önfejű.

A lényeg, hogy ebből mindig 3-4. hónapnál van a probléma, amikor kezd elmúlni a lila köd, és a csaj is rájön, hogy nem vagyok egy görög isten, csak egy átlagos pali, és ott már nem számít a külső, elkezdik zavarni a hibáim, rájön, hogy még irányítani sem tud (mert nem elég okos hozzá, hogy motiváljon, és ne erőszakoskodjon) és vége... Az egyik kapcsolat 3 és fél, a második 4 hónapig tartott, mindkettő ugyanezen okok miatt lett leves. Persze mi vagyunk a végén a defektesek, meg a k*csögök. Sokan azt gondolják, hogy aki jól néz ki, annak de jó. Igen, d**ni jó, de hidd el, így 35 éves korom felé, már összetenném a két kezem, ha végre találnék egy olyan nőt, aki nem fél tőlem. És általában félnek, mert én jó pasi vagyok, néznek a csajok, és tuti! félredugok, ha alkalmam adódik rá... Pedig rohadtul távol áll tőlem. Attól, hogy jobban nézek ki, még voltak rendes szüleim, akiktől rendes nevelést kaptam, és képet egy normális párkapcsolatról. Szóval d**ást bármikor találok, de kapcsolatra esélyem sincs, úgy tűnik. Ha átlagosan nézel ki, neked egy szépséget kell találnod. A szép csajok sem merik az olyanok mellett lekötni magukat, mint én. Ezért látni sokszor 8-10 pontos csajokat, 5-6-os palikkal, és most nem a lóvéról beszélek... Van személyes lányismerősöm is, aki gyönyörű, a palija nem, viszont pénze sincs.

Ha rám hallgatsz, valahogy legalább kéthetente egyszer szánj időt arra, hogy elmész társaságba, közösségbe, mert neten nem találsz, csak nagyvilági p*csákat, elmebetegeket, buta, sekélyes libákat. Biztos van fent egy-két normális is, de arra, hogy kifogd, annyi az esélyed, mint a lottó ötösre. Figyelj, nem rosszindulatból mondom... Ha kéthetente nem tudsz időt szakítani arra, hogy eljárj és próbálj ismerkedni, akkor az egészet felejtsd el, mert egy párkapcsolatra sem lesz időt.

2016. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 schamuelson ***** válasza:

A 3-as és főleg a 4-es elég jól látja a dolgot.

Ha az okokra is kíváncsi vagy: Pár hete olvastam valahol egy cikket, aminek a párkeresés illetve az internetes párkereső oldalak volt a témája. Valami szakember (pszichológusféle) magyarázta, miért olyan alacsony a létrejövő kapcsolatok száma. Mert a nagy kínálat - pontosabban a válogatási lehetőség - miatt akár tíz olyan lehetséges jelöltet is kihagy a keresgélő, akivel jó eséllyel működne a kapcsolata. Abban bízik, hogy jön majd még jobb.

A valós életben nem lapozhat végig esténként 10-20 vagy akár 100 profilt a párkereső. A suliban, munkahelyen, vagy a közös hobbi okán közelébe kerülők száma jelentősen kisebb. Ezért az ilyen helyen keresgélők előbb adnak esélyt egy 95%-os jelöltnek. A neten meg simán tartalékba teszi, mert reménykedik a 99%-osban. (Meg kéne keresnem azt a cikket...)

2016. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet valami abban a cikkben,ami az utolsó említ.Amikor nem társkeresőztem,élőben próbáltam ismerkedni,olyan pasik iránt is éreztem vonzalmat vagy szimpátiát,akik amúgy az elvárási szintemen egy társkeresőn alul maradtak volna külső vagy egyebek miatt.Végül ugyan kapcsolat nem lett belőlük,de randiztam velük párszor.Viszont ha neten láttam volna meg őket először,akkor a randiig se jutottunk volna el... Társkeresőn egy tök átlagos kinézetű pasit (aki amúgy több értékkel rendelkezhet,mint egy ecsethajú modern gyerek) sajnos a nők talonba tesznek,és gondolom,ugyanez fordítva is...
2016. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg törlöm magam. A 80% nem ír vissza, aki meg igen, abból is minden mondatot harapófogóval kell kihúzni. Nekem ehhez nincs kedvem, hogy mindenki ennyire passzív legyen, pedig próbálom feldobni a beszélgetéseket humorral, érdekes sztorikkal.
2016. ápr. 21. 22:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondom, ha van egy kis eszed, nem pazarlod rá az idődet és az energiádat. Ez az ismerkedéstől, ne vegye el a kedved! Teljesen más személyesen találkozni valakivel, mint neten beszélni. Ha az utcán találkozol olyan hülyékkel, akik neten vannak fent, kb kettő perc alatt le fog esni a tantusz, hogy gáz a csaj. Neten meg lehet, hogy sokkal több időt elpazarolsz egy ilyen lányra, mert ott könnyebb manipulálni... Ez nem jelenti azt, hogy nincsenek rendes lányok, csak meg kell találni, és hidd el, nem a neten fogod.


4. voltam.

2016. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. ápr. 21. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Hajrá!
2016. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!