Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak félénk, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak félénk, vagy nem tetszem neki? 25/N

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja találkoztam egy mexikói fiúval egy hostelben, ahol recepciósként dolgozom. Egy korúak vagyunk (25) és elhívott kávézni. Soha nem mentem el sehova vendéggel, de ez a fiú olyan kedves és udvarias volt, hogy gondoltam, miért ne. Végül egy másik vendég is csatlakozott hozzánk, így ez csak baráti találkozó volt, de utána sokat beszélgettünk facebookon és meghívott magához Németországba, mert ott él. Most hétvégén elmentem meglátogatni, nála is aludtam, de most sem próbálkozott semmivel. Mármint nagyon kedves volt, kiszolgált, meghívott ebédre, borozgattunk, körbevezetett a városban, de nem próbálta megfogni a kezem, nem csókolt meg stb. Annak örülök, hogy nem akarta kihasználni a helyzetet és rám mászni, de azért mondjuk valami óvatosabb közeledést szívesen fogadtam volna. Én is meghívtam magamhoz Budapestre, azt mondta, hogy jönni fog. Szerintetek csak félénk, vagy nem tetszem neki és csak egy kedves srác, aki barátkozik? Az is igaz, hogy én sem adtam sok jelét, hogy tetszik... Szerintetek, mit csináljak? Nem merek direktben rákérdezni, hogy "te figyu, tetszem neked, vagy sem?" :D
2016. máj. 9. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kizárt hogy tetszel neki,de aki komolyabb kapcsolatot akar,az jobban hajt,aki meg csak **szni akar,az nyomul. Ebben az esetben egyik sem igaz. Miről leveleztek?
2016. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ilyen mindnennapi dolgokról, a munkájáról, az én munkámról (már nem a hostelben dolgozom), arról hogy melyikünk merre utazgat. Szóval csak úgy tartjuk a kapcsolatot...
2016. máj. 9. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Relax,majd alakul;)
2016. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet valami.

Amikor én szerelmes voltam, de nem tudtam, hogyan viszonyul a másik, én is igyekeztem figyelmes lenni, a kedvében járni, és nem nyomulni. Vártam, hogy adjon egy jelzést, hogy Igen, ez tetszik. Körülbelül olyan, mintha állsz a sárgánál, és várod a zöldet. Ha nem tetszenél neki, akkor nem hiszem, hogy ennyire a kedvedben járna. De majd meglátjátok :D

2016. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!