Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársaim ti is úgy látjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Férfitársaim ti is úgy látjátok, hogy egyre több a papucs férfi?

Figyelt kérdés
Még mielőtt a hölgyek nekem esnének legnagyobb tiszteletem az önöké ! Manapság az látom egyre több férfi társam egy papucs ,semmi tartás bennük ,kinézettel megveszik őket a nők, és hová jutunk mi ezzel? És az egész társadalom ? Na és persze a férfiakkal fordítva is így van de ott azért kevésbé látom ezt a jelenséget .

2016. jún. 11. 21:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

5# Papucsot arra értem akit elnyom egy nő vagy "megvesz " egy jobban kinéző nő legyenek egyenrangúak egy kapcsolatban és szerintem baromi gáz ha egy férfi nem marad határozott és "Férfias " .

6# Bocsánat de nem alacsonyodom le erre a szintre nem ismersz és én sem téged . Egyébként egy szóval sem mondtam hogy nem egyenrangúak .

7# Ezért is írtam a legnagyobb tiszteletem az önöké

8# Hol írtam hogy a nőkkel van a baj ?

9# Köszi a választ azt hiszem te látod a legjobban a kérdésem .

2016. jún. 12. 17:19
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem baromi gáz ha egy férfi nem marad határozott és "Férfias " .

És honnan tudod, hogy nem marad határozott? Vannak férfiak, akik beszélni is tudnak, és nem az az egyetlen érdekérvényesítő eszközük, hogy végigpofozzák az asszonyt az utcán. És miért kell mindenben az ő szava döntsön? Vannak dolgok, amit a nők jobban tudnak. Fel kell osztani a kapcsolatot, aztán mindenki tegye a maga dolgát. Nekem pl a feleségem régesrég megmondta, hogy a konyhában a kávém lefőzésén kívül semmi keresnivalóm. Naná, hogy ráhagytam. Úgysem szeretek mosogatni. :-))

2016. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12#

Ez amit látok és tapasztalok ezért is volt a kérdés csak én látom e a jelenséget ! Egy szóval nem mondtam hogy az a férfias ha végigpofoz egy nőt valaki az utcán ez baromi gáz és még egyszer elmondom én tisztelem a nőket de a kérdésem továbbra is arról szól hogy valóban ennyi nyaligép van akit akkor úgy mondom szinte mindenben irányít egy nő és nem határozott hanem tutyi mutyi ember ? És természetesen igen vannak dolgok amikben egy nő döntsön ez természetes de a kérdés továbbra sem ez . És azt is hozzáteszem fordítva is gáz a szitu ma pl: bevásárlás közben már nagyon ott voltak képen törlök egy palit mert ritka ocsmányul beszélt a feleségével vagy akivel volt .

2016. jún. 12. 22:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy miről beszélsz, kérdező. De ha nincsenek ennyire egyértelmű jelek, mint amiről én beszéltem, akkor mi a búbánatos nyuszibogyóból vonod le a következtetést, hogy az illető férfi papucs? Mondj egy-két jelet légy oly kedves.
2016. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!