Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy nagyon alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy nagyon alacsony 158 centis, de amúgy helyes pasi közeledne felétek, mire gondolnátok? Lenne esélye?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 16:49
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Pár centin nem problémáznék, igazából rengeteg sok más és jóval fontosabb szempont van, mint a magasság, de mivel én kb 176-178 vagyok, az a közel 20 centi számomra nagyon zavaró lenne, ez biztos. Nem kell tőlem magasabb legyen a pasi, de legalább akörül legyen, mint én. Elég röhejesen néznénk ki egymás mellett..

A 38 kg-val pedig szerintem is orvoshoz menj, mert ez már beteges..

2016. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés nem az volt hogy találhat-e párt valaki ilyen magassággal és súllyal, hanem hogy lenne-e nálatok esélye. Nyilván kamu a kérdés, de attól még nem kell magatokat szellemi fogyatékosnak beállítani.
2016. jún. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
A magassággal nem lenne bajom, de a súly.... Kórosan sovány vagy és nem szálkás! Orvost javaslok első körben.
2016. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Ha valóban 38 kiló vagy és nem kamuzol, akkor szerintem neked nem a csajozással kellene most foglalkoznod, hanem sürgősen felkeresni egy orvost, mert ez nagyon nem normális. Arra nem gondoltál, hogy valami betegséged van és a magasságod is azért ilyen kevés? Hacsak a szüleid nem 160-165 centi közöttiek, akkor tuti valami hormonális problémád van, amit sürgősen kezelni kell, vagy kellett volna már kezelned. Én 170 vagyok és 4-6 centivel vagyok magasabb a szüleimnél. Ezt csak azért említem meg, mert a gyermek szinte mindig túlnövi a szüleit és ha ez a te esetedben nem így van, akkor azonnal cselekednek kell! Ja...de egyáltalán hány éves vagy? :D
2016. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy hány éves vagy? Mert tutti hogy olyan, 10-15 között lehetsz, ha meg nem akkor nagyok a problémák,vagy csak egy kis páva g**i vagy, és bele kellet fogyni a cső naciba. Amúgy ennyi erővel en is meg kérdezhetném hogy van e esélyem az alacsonyabb csajoknál, a 195-6 cm meg a 108 kg. XD
2016. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:
53%
Jó gebe vagy b*szdmek xdddd Én vagyok 153 cm és 50kg xddd anorexiás vagy, vagy mi?
2016. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
64%
Biztos nem. 166 körül vagyok és mindig magassarkúban. 48kg körül. Zavarna hogy sokkal magasabb vagyok és szerintem a combom is vastagabb, pedig vékony vagyok. 38kgvoltam 14 évesen kb. Nekem a +185cm-es férfiak jönnek be, 80kg felett.
2016. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Nekem a magassággal nem lenne gondom, mert alacsonyabb vagyok, a 38 kg-gal inkább, az nekem már túl vékony (nem vagyok egy nádszálvékony lány amúgy sem).
2016. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
ismerek egy ilyen pici férfit, sőt kettőt is, mindkettőnek mini felesége van és mini gyerekeik vannak. esélye van, igen, piciknél, vagy olyanoknál, akiket kicsit megtört az élet, pl. egyedülálló anyukáknál, idősebb egyedülálló nőknél. az önbizalommal teli fiatal modell-lányoknál szerintem kevés az esélye.
2016. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

En azt hinnem, hogy kobold, viccen tul biztos, h megtalalod a tarsadat nem kell ezt tulparazni, mindenki tetszik valakinek.


Van egy ismerosom, o kb akkor mint te, 30 eves es negy eve csaja van akivel boldog, a lany is hasonlo meret szoval nyugi, ez nem centiken es kilokon fog eldolni, csak ne agonizalj rajta.

2016. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!