Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy nagyon alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy nagyon alacsony 158 centis, de amúgy helyes pasi közeledne felétek, mire gondolnátok? Lenne esélye?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 16:49
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
38 kiló, vasággyal? :D
2016. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2016. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

38 kg vagy????

Felkapnálak baby!

De jól mutatnánk!174 vagyok es 58 kg...

2016. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. 173 cm vagyok, én hogy néznék ki egy ilyen apró pasival? Egy alacsony sráchoz egy alacsony csaj való. Sokakat nem zavar, ha a csaj sokkal magasabb. De az alacsony srácot sem zavarja, hogy onnan lentről pislog? Vagy pont azért kell felnéznie a NŐ-re, a kisebbségi komplexusból adódóan?
2016. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Nálam egyáltalán nem, volt már hogy közeledett alacsonyabb srác, de rettentő kellemetlenül éreztem magam mellette. Egyrészt alapból 170 centi vagyok, és kb mindenhova magassarkúba járok mert ebben érzem magam jól, vicces lenne ha 180 centim mellett egy alig 160as srác sétálgatna, konkrétan ha meg akarná fogni a kezem is felfele kéne nyúlnia :D. Másrészt meg majdnem 60 kiló vagyok, te több mint 20 kilóval kevesebb, már ha ez igaz, bár gyanítom hogy kamu a 38 kiló, már pedig azért is mert nemrég találkoztam egy anorexiás lánnyal, aki szintén kb ennyi centi lehetett és 38 kilóval került be a pszichiátriára..
2016. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nálam nem lenne esélyed! 174 cm vagyok és engem már az zavar ha én vagyok a legmagasabb egy társaságban, nem még az ha a pasim lenne alacsonyabb mint én :/ Most is van egy srác aki hasonlóan alacsony lehet mint te és irogat nekem és udvarol és bejövök neki.. Helyesnek találom és nagyon szeretek vele beszélgetni mert jóban vagyunk de sajnos semmi esély komoly kapcsolatra mert borzalmasan kellemetlenül érezném magam mellette és nem tudnék felszabadult lenni. Egy párkapcsolatnak az a lényege, hogy jól érezzük magunkat a párunkkal de nekem ez alapból nem menne ha a pasi legalabb nincs egymagas velem. Pontozzon le nyugodtan bárki de sajnos ez a véleményem..
2016. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy egy ilyen srác közeledne felém, úgy néznénk ki egymás mellett, mint Stan és Pan...
2016. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
47. Vagyok: raadasul azutan, hogy latom, azzal dicsekedsz, hogy reszegen megcsaltad a baratnodet, nemhogy semlegesen tekintek rad, hanem hanyok toled
2016. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Mivel pont 20 cm-vel vagyok magasabb így esélytelen.
2017. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

172 cm vagyok és 65 kg. Őszinte leszek, én nem vállalnám be.

20/l

2017. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!