Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez más lányt is zavar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez más lányt is zavar vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok lehetőségem élőben ismerkedni ezért neten szoktam, olyan oldalon vagy appon.

De az gondom, hogy amikor valakivel beszélgetek nincs szó, hogy a srác csak szexet akar de mikor találkozunk akkor már az első randi végén vagy a másodikon már a bugyimba akarna bemászni.

Amit én totál nem értek, hát akkor miért nem ezzel a fajta szándékával kezdik az egészet, minek viselkednek úgy mint aki komolyan gondolja a dolgokat?

Vagy csak szex után szimplán többet nem keres engem.

Vagy csak én vagyok aki túlgondolja, más lányok ti ilyenkor mit tesztek? Lefeküdnétek ilyenkor és legalább volt egy jó estétek?

Vagy jól teszem, hogy nem adom magam oda?

20/L

nem KELL privát.



2016. júl. 26. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem kell tulspilazni, ha van kemia kivanjatok egymast akkor vekudj le vele nyugodtan es ha tobb lesz belole szuper, ha nem akkor volt egy jo ested:-))Ahogy az egyik hozzaszolo is irja egyszer elunk, baromi rovid az elet, raadasul csak egyszer elunk:-))


Csak magadnak tartozol elszamolassal, mindegy h ki es mit gondol rolad, tobb billio embernek nem lehet es nem is kell megfelelni:-))))

2016. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha az első randikon bugyiba nyúlással próbálkozott volna a párom, akkor lehet, hogy most nem vele lennék. Elvárom a tisztelet, meg a minimális udvariasságot. Kangörcsös kisfiúkra nem tartok igényt.

Nem kell félreérteni, imádom a szexet, de csak párkapcsolaton belül, és nekem egy-két randi vagy 1-2 hét baromi kevés ahhoz, hogy ilyen közel engedjek valakit magamhoz.

2016. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!