Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl büszke vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl büszke vagyok, hogy csajom legyen. Hogyan mehet ez így tovább? több alant

Figyelt kérdés

Tehát 27 vagyok, eddig soha nem volt csajom, még csak nem is csókolóztam vagy kezet fogtam... És nem azért mert csúnya, b*zi, alacsony vagy vézna vagyok, hanem azért mert semmibe veszem a nőket. Egyszerűen nem tudom őket elfogadni egyenlő félként, csakis szolgaként, csicskaként. A filmekben is nagyon tetszik mikor megalázzák a nőket, ilyenkor szinte magamnak érzem a szerepet...

Mi lesz igy tovább? Soha nem lesz csajom? Mert bevallom kellene azért, de nem lesz, mivel soha nem fogok rá úgy tekinteni ahogy azt elvárná...



2016. júl. 28. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem is törekedsz változásra, akkor minek tetted fel a kérdést?! :)
2016. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
A másik dolog, h nem büszke vagy te hanem primitív!
2016. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Változz meg, ilyen egyszerű. Tedd félre az önző egós istensdi lenéző viselkedésedet és kezdj egyenlő félként nézni a nőkre.


De ha egyedül akarod leélni az életedet, ahhoz nem kell változnod semmit.

Lehet, hogy esetleg találni fogsz egy papucs nőt, aki még a sz..ros seggedet is ki fogja nyalni jó sok bő nyállal, de ez is téged fog minősíteni.

2016. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

27 évesen nem fogsz megváltozni. Esetleg egy időre tettetheted magad, de úgyis kijön az igazi éned egy veszekedés során vagy egy idő után. Azt tanácsolom hogy szexelgess, mert nekem nagyobb baj lenne hogy nincs tapasztalatod a szex terén, mint hogy alpári vagy. Ha jól nézel ki és jól szexelsz akkor szexkapcsolat lehetséges lehet. Szexelünk utána helló. Ezen változtass mert szűz 27éves nem kell a fenének sem.


23N

2016. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
És a jó édes anyukádat is aki az emberiség szerencsétlenségére a világra szült is eképpen aposztrofálod?
2016. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Te nem büszke vagy, hanem beteg. Nem csodálom, hogy 27 évesen egyedül vagy... A legjobb szándékkal mondom, hogy jobb lenne ha elmennél egy orvoshoz.
2016. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem lesz xsajod. Hala a jo egnek.

Nagyon remelem, hogy nem lesz egy esetlen lany se, aki veletlenul a mocskos karjad kozott talalja magat.

2016. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
B+ mikor lesz már vége a nyári szünetnek....unalmasak ezek az unatkozó tinik.
2016. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nincs ezzel gond, hajrá, csak így tovább!
2016. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Talán egészen addig fog ez tartani, ameddig nem találkozol egy olyan nővel, akit magadnál okosabbnak vélsz, vagy tehetségesebbnek.

Egyébként szerintem neked nem ez a bajod. Bocsi, de ha semmibe veszed a nőket, akkor nem kellett volna, hogy problémát jelentsen a kihasználásuk egy éjszakára például.

2016. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!