Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan dolgozzátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgozzátok fel a visszautasítást lányoktól?

Figyelt kérdés
Tudva, hogy belül rendben vagytok, rendes, kedves srác vagytok és mégsem kelletek a nőknek, nem túl kiábrándító? Hogy dolgozzátok ezt fel ti? Milyen stratégiával? 28/F
2016. aug. 14. 08:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt...


"rendes, kedves srácok".


Másrészt...


Ez az alap. :)

2016. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
És hogy hogy dolgozom fel? Hát tudomásul veszem. :)
2016. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én bunkó vagyok
2016. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem ez nehezen megy. Betegesen rettegek a vissza utasítástól... :-S Ezért inkább megkerülöm a dolgot, és nem kezdeményezek. Tudom, ez sem vezet sehova, de legalább nem sérülök mégjobban...
2016. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy nem is próbálkozom. Egyszer nagy nehezen megtettem, de megbántam. Azóta nem erőltetem.

27F

2016. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát sztem annak a pasinak könnyű aki bunkó. Az legalább nem szenved,csak a másik fél,akit hitegetett,a nőt.

Ne éretlen lánnyal kezdj,hanem aki meg tudja becsülni az értékeidet.

2016. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok optimista maradni. Ilyenkor elterelem a figyelmem munkával vagy sporttal.

28F

2016. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra már rájöttem, hogy nem segít, ha elkezdek picsogni, hogy jaj, miért utasított vissza. Hozzáteszem: amíg nem kapok egyértelmű visszautasítást, addig nem tolakodóan, de közeledem ahhoz, aki tetszik.

Szerintem a "rendes, kedves srác"-ság része az is, hogy tudomásul veszem, ha nem kellek valakinek, elvégre nem kellhetek mindenkinek. Ezer oka lehet, hogy éppen nem akar velem randizni valaki. Nekem az vált be a továbblépéshez, hogy edzeni megyek, beszélgetek haverokkal, zenét hallgatok, és az illetőt, aki visszautasított, lehetőleg elkerülöm. (Nehogy meglássam, hogy valami olyat tesz, amitől még jobban belezúgok, és még jobban fáj, hogy nem lehetek vele.) Meg persze el kell telnie némi időnek, hogy utána újból kezdeményezzek másnál, újra nyitott legyek.

2016. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve senkinek nem adok lehetőséget, hogy visszautasítson, ugyanis nem rokonszenvezek senkivel sem.
2016. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Elmondom. A normális, intelligens férfi tiszteletben tartja a másik döntését, mindegy az ok, elfogadja, magába néz, nem veszi személyét érő támadásnak a visszautasítást.

Eleve nem fogja fel élet-halál harcnak az ismerkedést.


És van olyan aki nem fogadja el, zaklatásba kezd, becsmérlő üzenetek írogat. Azt hiszi, hogy majd ettől a lány megbánást tanúsít, pedig a valóság az, hogy a nő inkább megkönnyebbül.

2016. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!