Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan dolgozzátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgozzátok fel a visszautasítást lányoktól?

Figyelt kérdés
Tudva, hogy belül rendben vagytok, rendes, kedves srác vagytok és mégsem kelletek a nőknek, nem túl kiábrándító? Hogy dolgozzátok ezt fel ti? Milyen stratégiával? 28/F
2016. aug. 14. 08:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna ha az illető férfi küzd értem,és bebizonyitja h mennyire szeret. inkább én kaptam a visszautasítást,és én aláztam meg magam ezekkel bizonyos irogatásokkal,telefonhivásokkal.
2016. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Noren1989 ***** válasza:

Én speciel belegondolok, hogy nyilván van egy pasija dugiba, akivel majdnem összejött addigra már, mire én a képbe kerültem. Kövi megoldás: kicsit még figyelem az eset után a dolgait, és bebizonyosodik, hogy olyan tulajdonságokkal bír, ami miatt ziher vége lett volna a kapcsolatunknak, ha összejövünk. Másik lehetőség: bùfelejtőnek elkezdek itt random csajokkal beszélgetni, hogy eltereljem a figyelmemet. Utolsó verzió: belevetem magam a munkába, hisz az abba fektetett energia biztosan megtérül.


26/F

2016. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez a visszautasítás módjától függ.


Ha korrektül magától megmondja, hogy bocs, de nem, akkor sóhajtok egyet, de ez van. Ezt minden további nélkül el lehet fogadni, még ha az ember picit sajnálja is, hogy nem jött össze.


Ha ezt csak akkor képes ezt kinyögni, amikor én rákérdezek (pl. kitalálom és megszervezem a következő randit, elhívom rá, és akkor közli, hogy ja, ő nem akar többet találkozni), akkor azért csóválom fejemet.


Ha meg csak szimplán szó nélkül lelép, akkor azt magamban elkönyvelem egy gerinctelen valakinek, és onnantól kezdve mint ember, nem érdekel.


Ebből a 3. típus az, amit messze a legnehezebb feldolgozni. Nekem az "segített", hogy zsinórban futottam bele ebbe a 3. típusba (messze a legnépesebb), szóval egy idő után úgy voltam vele, hogy addig nem igazán veszem komolyan az adott nőt, amíg meg nem bizonyosodok róla, hogy érdemes - a szerepemet persze eljátszom, hogy húú, de nagyon érdekel, de csak akkor kezdek el nem szerepjátékként hozzáállni, amikor már biztosan látom, hogy az adott lány érdemes arra, hogy komolyan vegyem.

Az első két esetet szerintem normálisan is fel lehet dolgozni, de a harmadikat nem hiszem, hogy hosszabb távn máshogy lehet kezelni.

2016. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
Mit kell feldolgozni?Nem jöttem be neki és kész.Lesz másik.
2016. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Volt hogy egy 20-as lepattintott.A munkahelyemen meg mászott rám egy fullos 40-es.Ennyi.
2016. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Most már sokkal könnyebben. Régebben nagyon könnyen megkedveltem valakit és úgy éreztem bele is szerettem, még ha ez nem is volt igaz, még is úgy éreztem ő kell.

Már nem esek könnyen szerelembe, szóval ha egy nő visszautasít, akkor egy két napig kicsit szótlan vagyok, majd az elég ugyan úgy megy tovább. Ja és megtanultam hogy nem a "kedves rendes" srác kell nekik, hanem akikben megvan a magabiztosság és ki tudja mondani a véleményét, nem titkolja. (Persze ezzel együtt lehetsz rendes kedves )

2016. aug. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!