Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan férfival, aki anyagilag eléggé nehéz helyzetben van?

Figyelt kérdés

Nem mintha a pénzére hajtanék bárkinek is...

(első szempont nálam a modor és a humor aztán , hogy külsőre ne taszítson, legyen ápolt és az anyagi helyzet nem is érdekel, nem várom el,hogy bármit vegyen nekem, sőt a randik nálam úgy mennének h meghívom aztán visszahív és így tovább)


... De! a srácnak néha gondot okoz vonattal eljutni a randi helyszínére is. Így nehéz megoldani a találkozásokat.


2016. szept. 27. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3%
Gyanítom, a kérdés nem azért íródott ki, mert annyira biztos vagy magadban, s annyira tetszik a srác. Téged MÁR MOST NEM ÉRDEKEL az emberünk, különben ki sem írtad volna a kérdést róla. Menj, keress egy tehetős pasast, aki sugárban fossa a pénzt, de ne kínozd se magadat, se a srácot a kételkedéseiddel.
2016. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Volt tavkapcsolatom, akkor jo volt, ossze is koltoztunk azutan. De mar nem vallalnek be ilyet, csak olyannal ismerkednek akit bkk-n elerek max fel oran belul.

Illetve, messzibb ferfival max akkor ha tervezi par honapon belul a varosomba koltozest. De en tobbet nem utazgatok videkre senkihez es ugy altalaban is a heti egy talalkozo nagyon keves.

2016. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ. Amikor tini voltam, nem zavart, aztán elkezdett tőlem kéregetni, egy idő után meguntam. Ma már nem jönnék össze olyan férfival, aki nem képes a minimálisat sem előteremteni. Lehet, hogy getzi vagyok, de annyi munkalehetőség van, csak akarni kell.


Tényleg errefelé mindenhol látom kiírva, hogy keresik az embert, a Tescóban, az Aldiban, a lángosos panaszkodott, hogy 180 ezer forintos havi bérért nem talál senkit. Szóval, ha nincs pénze még vonatjegyre sem, ott valami nem kóser...

2016. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#11-es én csak kíváncsi voltam más hogyan viszonyulna ilyen kellemetlen helyzethez


Írtam, hogy nekem nem kell senkinek a pénze, megkeresem én magam, sőt az első randira én hívtam el, amit már 3 hete tervezünk...

De tény, hogy így most vacilálok még a legelején, mert rendes,kedves srác (és nem utolsó sorban Ő nem úgy udvarol, hogy mellettem más lányokat is fűzöget) csak így nehézkes még a kétheti találkozás is. (Én a városban tanulok fősulin)

2016. szept. 27. 19:31
 15/22 anonim ***** válasza:
4%
Két lehetőség van, tényleg szereti két ember egymást és megold minden problémát, vagy nem szeretik egymást és nyűglődnek mindenen.
2016. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
mondjuk fiatalon nem feltétlen a pénzt kell nézni. A potenciál is nagyon fontos, azaz képes lesz-e később pénzt termelni. nekem se volt sose pénzem fiatalon. most meg van
2016. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
20%
A valóság meg ehhez képest az, hogy egy tartós kapcsolat esetén általában hasonló a két fél anyagi helyzete és iskolázottsága. Ha pedig különbözik, akkor jellemzően a férfi javára. Lehet ábrándozni, de szerelemmel nem lehet vonatjegyet venni.
2016. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem említette, hogy tervezné a jobban fizető állás keresését + náluk még a saját szoba lehetősége is kilőve
2016. szept. 27. 19:49
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, láthatóan neked nem felel meg ez a helyzet. Szerintem egyébként jogosan. Nincs reális esély arra, hogy hamarosan változni fog. Szerintem hagyd ezt a srácot. Majd talál valakit, aki közelebb van hozzá. És te is találsz valakit, akivel elmehettek közös programokra.
2016. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy a kapcsolat elején nem szabadna, hogy gondot okozzon az ilyesmi. Később, ha már abban gondolkodik az ember, hogy együtt tovább, akkor persze, de a legelején nem szabadna, hogy számítson.


Mikor mi párommal összejöttünk, ő annyira le volt égve, hogy konkrétan egy hónapra volt neki kétezer Ft-ja, azzal jött el otthonról (munka miatt költözött más városba, nulla segítséggel).

Friss kapcsolatban én etettem, vettem meg neki sokmindent, én fizettem a randikat, stb. Neki még egy buszjegyre se futotta.

Nekem akkor éppen belefért, szerintem őt jobban zavarta a rászorultsága, mint engem. :)

Természetesen azóta változott a helyzet, de mivel nincs családi háttér, a fizuja meg erős közepes (plusz vannak hozott hitelek, egyéb problémák), ezért az anyagi gondok mindennaposak.

...Sajnos nálam is, engem sem támogat a család, a fizetésem meg hónapról hónapra elég, félrerakni, jövőtervezésre nem.

Most kétéves kapcsolat után bajban vagyunk emiatt, hiszen nem megy az összeköltözés, esküvőre gyűjtögetés. Viszont most meg már ketten vagyunk, jobb munkát keresgélek, valahogy megoldjuk. :)

(Más helyzetben viszont itt már elképzelhetőnek tartanám, hogy egy pár azt mondja, nincs értelme a közös jövőnek, ha az közös nyomorgást jelent. Ez már tényleg személyiség kérdése.)

2016. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!